Смолигівська громада
Луцький район, Волинська область

Пісенна доля України

Опитувальник з розробки Стратегічного плану розвитку

Смолигівської громади

Конкурс проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет Смолигівської ОТГ - 2018"

Дата створення: 12:27 17.04.2018

  Смолигівська сільська рада прийняла Положення про Громадський бюджет громади, яке визначає основні засади процесу взаємодії органу місцевого самоврядування та жителів громади щодо впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу коштів сільського бюджету та покликане активізувати участь громадян у прийнятті рішень місцевого значення, забезпечити прозорість та відкритість органу місцевого самоврядування та впровадження кращих європейських практик взаємодії влади та громади. Запровадження Бюджету участі сприятиме налагодженню системного діалогу органів місцевого самоврядування з мешканцями громади, створенню умов для прямого волевиявлення жителів, а також реалізації територіальною громадою права брати участь у процесі розробки та ухвалення рішень щодо питань місцевого значення, покращенню інфраструктури ОТГ та добробуту його мешканців.

Профорієнтаційна робота в школі

Дата створення: 15:53 05.03.2018

      Профорієнтаційна робота в школі -  одна з основних . Кожен учень, студент, вчитель та викладач має розуміти її важливість. Сучасна освіта зобов’язує педагогів шукати нові форми і засоби донесення інформації до учасників освітнього процесу, а учнів - відповідально поставитися до вибору майбутньої професії.

До Міжнародного дня рідної мови було проведено диктант

Дата створення: 15:20 21.02.2018

  21 лютого 2018 р. з нагоди Міжнародного дня рідної мови у школі проведено «диктант єдності».

Звітний концерт ЗОШ І-ІІІ ст. с.Хорохорин

Дата створення: 18:36 17.02.2018

Вони талановиті та обдаровані, справжні артисти, учні ЗОШ І-ІІІ ст. с.Хорохорин показали себе на всі 100, на звітному концерті школи. Уклін та щира вдячність від батьків, вихованців та сільського голови за невтомний труд Риті Володимирівні.

День Святого Валентина

Дата створення: 15:18 14.02.2018

Де є любов, там є життя

Ягідництво: крок за кроком

Дата створення: 22:02 26.01.2018

     25 січня в селі Хорохорин, що входить до складу Смолигівської ОТГ, провели конференцію з питань розвитку ягідництва. Сама громада виступила ініціатором і організатором заходу.

Флешмоб, карооке,аквагрим - до Дня Соборності України

Дата створення: 15:34 22.01.2018

До Дня Соборності України в школі учнями Смолигівської ЗОШ учнівського самоврядування був проведений флешмоб «Україна- це я ,Україна- це ти».Також було проведене карооке "Україна - перлина".Де учні 1-9 класів виконували пісні про Україну.

Концерт на Святе Водохреща

Дата створення: 19:16 20.01.2018

  Ще не встигли прийти свята як скоро вони минають. Як співається в коляді: «А той третій празник – Святе Водохреща». Хрещення Господнє – третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу. Святковим концертом порадували жителів Смолигівської громади та гостей свята, неймовірно прекрасні виступи колективів, родин у Хорохоринському будинку культури. В оновленому глядацькому залі «знову» і вперше заспівали. Зал був переповнений. Лунали колядки та щедрівки, прославляли народження Христа.     Дякуємо всім виступаючим, організаторам та директору БК с.Хорохорин Улітовській Катерині за відпочинок серця та душі!