Смолигівська громада
Луцький район, Волинська область

Пісенна доля України

Опитувальник з розробки Стратегічного плану розвитку

Смолигівської громади

Англомовний волонтер із Єгипту у Хорохоринській ЗОШ

Дата створення: 09:29 17.08.2018

«Я поважаю ваш героїчний вчинок – залишити своїх рідних, звичне середовище, поїхати в іншу країну та навчати волинських дітей», - Олександр Савченко зустрівся з волонтерами мовних таборів.

Відпочинок «по Хорохоринські»

Дата створення: 15:10 10.08.2018

 Відпочивати можна по різному. Комусь добре біля екрану телевізора, хтось біля комп”ютера «вбиває» час, а група ентузіастів із Хорохорина на чолі із невтомним туристом Василем Петровичем Фіцом любить подорожувати. Ще стільки невідомого та цікавого поруч.

Вокальний колектив Сарнівського Будинку культури відвідав Велицьку громаду

Дата створення: 23:10 12.07.2018

Вокальний колектив Сарнівського Будинку культури відвідав Велицьку громаду з культурною програмою. Надзвичайно привітні глядачі зустріли колектив бурхливими оплесками... Пісні , які були подарованні колективом, виконувалися разом з глядачами.  Минулого року вокальний колектив Велицької громади брав участь у святкуванні Дня села Смолигів. Наш візит був відповіддю на їх приїзд до нас.  Тепер ми знову будемо чекати Велицьк на сценах закладів культури нашої громади. Приємно співпрацювати з творчими та надзвичайно талановитими людьми.

Відпочинок з вело та капаквестом

Дата створення: 22:54 07.07.2018

Міксовий день із вело та капаквестом. Відкривали нові туристичні точки сіл Смолигів та Сарнівка, розгадували ребуси, інтелектуальні завдання на картах-схемах та знаходили до якого пункту необхідно рухатись учасникам команд.  Також вчили безпеки граючись та розважали у формі командної гри працівники Академії Капоейри (м. Луцьк) спільно з Управлінням патрульної поліції у Волинській області. На учасників чекали захоплюючі завдання, малювання кольоровим піском, чудова фотозона, можливість відчути себе в ролі поліцейського, звичайно призи переможцям та солодкий стіл.  Безмежна вдячність організаторам та всім учасникам.

Делегація з Харківської та Вінницької областей

Дата створення: 20:26 26.06.2018

26 червня Смолигівська громада, на чолі очільниці Прус Галини, радо приймала гостей в рамках навчальної поїздки під назвою «Розвиток сільських територій на Волині» для представників об’єднаних територіальних громад Харківської та Вінницької областей до Волинської області за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, що здійснив Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Найкраща пора у людському житті – дитинство_1 червня_20118

Дата створення: 15:42 01.06.2018

Найкраща пора у людському житті – дитинство. Саме від того, як воно пройшло і залежить майбутнє кожної людини. Щодня ми, дорослі, маємо створювати такі умови, щоб кожна дитина почувала себе радісною і потрібною, оточеною ласкою і турботою і була впевненою в своїй значимості.

"Я-Українка"_2018

Дата створення: 21:43 30.05.2018

23 травня в Офіційному будинку прийомів відбулась Урочиста частина Всеукраїнського проекту "Я-Українка", який об’єднав 150 успішних жінок, які поєднують наполегливу працю і любов до України. Мені, як голові Смолигівської громади було присвоєно народне звання "Берегиня України" вручено Орден та Почесну грамоту "За особистий внесок у розвиток української держави та духовне відродження нації" та занесено ім’я до книги Пошани " Я-Українка". Я щиро вдячна проекту за високу відзнаку моєї праці та досягнень нашої громади. А також вдячна всім жителям громади за допомогу і підтримку тому, що це наша спільна нагорода. Слава Україні!

Концерт до Дня матері

Дата створення: 23:47 20.05.2018