«Україна відзначила свою 26-ту річницю!»

Святкування Дня Незалежності України традиційно відбувалося у стінах Будинку культури села Сарнівка. Урочисту частину розпочала сільський голова Прус Г.Д.,  яка привітала жителів громади з головним державним святом нашої країни. Також Галина Дмитрівна висловила щиру подяку усім тим, хто брав участь у підготовці до Дня села Смолигів.

Цьогоріч на концертну програму був запрошений народний аматорський гурт козацької пісні «Заграва» Локачинського районного БК (керівник Світлана Лисюк). З великим захопленням і радістю усі присутні слухали вітальні слова та пісенні номери наших гостей. Гарні спогади та щирі посмішки надовго залишаться у всіх присутніх на такому чудовому святі.

День Незалежності – не лише державне свято, але й особисте свято кожного з нас. Бо тільки у самодостатності та достатку кожного громадянина полягає сила і незалежність держави. І про це треба пам’ятати! А ще не потрібно забувати, що саме від нашої діяльності, способу життя та мислення залежить якою буде Україна.

Підготував гуманітарний відділ