Вперше у Смолигівській громаді провели "Вчитель року"

З 9  по 12 грудня  в школах Смолигівської сільської ради було проведено конкурс «Вчитель року » у номінаціях «Початкове навчання» та «Біологія». Боярчук Л.В., вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Хорохорин, провела урок природознавства у 3 класі ЗОШ І-ІІ ступеня с.Смолигів.

У ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Хорохорин проводили уроки конкурсанти: Трохимович О.В. – у 2 класі урок природознавства , Савіцька І.А. – урок читання у 4 класі. Вчитель Дмитрук В.А. провела урок біології у 9 класі.

У рамках конкурсу проведено тестування конкурсантів з фахової майстерності та презентація досвіду роботу вчителів. Також проведено опитування адміністрації, батьків учнів, колег по роботі.

15 грудня було підведено підсумки конкурсу «Вчитель року » у номінації «Початкове навчання»:

перше місце - Савіцька Інна Анатоліївна ( 632 бали);

друге місце - Боярчук Людмила Володимирівна (615 балів);

третє місце - Трохимович Оксана Вікторівна (607 балів).

«Вчитель року » у номінації «Біологія»:

Дмитрук Вікторія Аркадіївна (603 бали).

У Хорохоринській школі підготували концерт для комісії з оцінювання вчителів, які брали участь у конкурсі.

Голова сільської ради Прус Г.Д. привітала всіх вчителів та пообіцяла кожному учаснику телевізор у клас.

Бажаємо переможцям подальших успіхів та наснаги на подальші звершення!