Делегація з Харківської та Вінницької областей

26 червня Смолигівська громада, на чолі очільниці Прус Галини, радо приймала гостей в рамках навчальної поїздки під назвою «Розвиток сільських територій на Волині» для представників об’єднаних територіальних громад Харківської та Вінницької областей до Волинської області за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, що здійснив Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Відбулася зустріч із одноосібниками, що займаються вирощуванням полуниці, капусти у селі Хорохорин та фундуку в селі Смолигів. Гості побували на одному з полів, де вирощують полуницю, також могли почастувати «хорохоринським чудом» та перейняти досвід вирощування.

Ознайомилися з логістичним центром фабрики «Нестле» та соціальною інфраструктурою Смолигівської ОТГ, а саме ДНЗ «Казка» с.Смолигів.

Ксюха Зажирко ділиться, «Це дійсно корисна, цікава поїздка. У всієї групи, колег з Вінничини горять очі. І кожен з нас їдить на рідну землю зі своєю ідеєю…»