Відпочинок «по Хорохоринські»

Відпочивати можна по різному. Комусь добре біля екрану телевізора, хтось біля комп”ютера «вбиває» час, а група ентузіастів із Хорохорина на чолі із невтомним туристом Василем Петровичем Фіцом любить подорожувати. Ще стільки невідомого та цікавого поруч.

Ось і цього разу, зібравшись разом, визначили піший маршрут: Хорохорин – Кисилин – Холопичі – Затурці -  Окорськ – Смолигів – Хорохорин.

Мета маршруту – ознайомлення із пам”ятками архітектури, неповторними краєвидами витоків річок Стохід, Турія, Сарна.

- Чи не важко?, запитую у юних туристів.

- Цікаво!, в один голос відповідають. Це дійсно справжній відпочинок  із ночівлею під відкритим небом у наметах, справжньою рибною юшкою із власноруч  пійманою рибою та безліччю цікавих вражень. Сонце, чисті повітря та вода – що ще краще підходить для повноцінного  і активного відпочинку.

Нас ще не багато. Приєднуйтесь! Разом веселіше!