День  довгоочікуваного відкриття старостату в с. Хорохорин

День  довгоочікуваного відкриття старостату в с. Хорохорин припав  на 10 березня 2017 року, був хвилюючим і радісним. Тут створені комфортні умови  як для працівників так і для жителів громади. За давнім українським звичаєм із хлібом-сіллю зустрічав  колектив  сільського голову Г.Д.Прус, мудрого і успішного керівника, який дбає за громаду, не зупиняється на досягнутому а впевнено крокує вперед. Всім колективом щиро дякували Галині Дмитрівні, бажали  здоров’я ,енергії , оптимізму, удачі, зізнавалися як всім нам і об’єднаній  громаді з Вами неймовірно пощастило.

Церемонію перетинання стрічки здійснили сільський голова Г.Д.Прус і в.о.старости сіл.Хорохорин і Михайлівка  А.А. Мельничук.  А далі із молитвою та освяченою водою присутні увійшли до оновленого приміщення. Священик Свято-Покровського храму о.Віктор  окропив приміщення і побажав здоровя,  злагоди , плідної праці на благо громади.

Підготувала директор БК с.Хорохорин