Свято 8 Березня

Найкращі привітання пролунали з уст найменших вихованців Смолигівського ДНЗ «Казка». Вітали зі святом весни, міжнародним жіночим днем, святом 8 Березня матусь, бабусь, сестричок та усіх жінок. Хлопчики та дівчатка продемонстрували свою артестичність та майстерність у танцях та співах.

Це свято є чудовим весняним днем, коли навкруги все зеленіє, пробуджується, з»являються перші квіти, наступає пора розквіту, яка для кожної жінки є приємною і незабутньою.

В цей день весняний,

В цей день святковий

Бажаємо щиро, бажаємо радо

Безхмарного неба, сонця в душі

Здоров'я міцного, дитячого слова

Миру країні, щастя й краси!

Напевно, 8 березня – це той самий день, коли всі чудеса для жінки дуже прості. Просто вся сім'я в зборі, кохана людина не скупиться на турботу і увагу, на вулиці вже яскраво світить сонце, і віщує весну і новий початок, і вона розуміє, що всі, хто поруч з нею – люблять її.