Завітав у Смолигівську громаду народний театер с.Козлів Локачинського району з п’єсою Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я»

У першу неділю зими завітав у Смолигівську громаду народний театер с.Козлів Локачинського району з п’єсою Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я». Гра була жива та реалістична, відображено повсякденне життя селянства через деякі риси вдачі українського народу, його індивідуалізм, прагнення жити окремим, самостійним життям.

Переданий побут й психологія українських селян у перші десятиріччя після скасування кріпацтва. Художньо відтворено, «темні плями народного життя».

Повість автора вийшла друком майже через два десятиріччя після реформи 1861 р. й висвітлювала злободенні для того часу проблеми: злиденне життя хліборобів, руйнування патріархального устрою села, темноту й забитість селян. Разом із тим І. Нечуй-Левицький порушив одвічні проблеми:

• добра і зла;
  • кохання;
  • сімейних стосунків;
  • взаємин батьків і дітей;
  • людської гідності та свободи;
  • взаємин батьків з невістками;
  • віри в Бога й моралі.

Вдячні народному театру с.Козлів за прекрасно проведений вечір, за те, що доносите до людей високе мистецтво!