Пісенна доля України

Опитувальник з розробки Стратегічного плану розвитку

Смолигівської громади

«Скарбничка спостережливих і допитливих» з учнями 2-4 класів.

Дата створення: 21:55 16.11.2017

15 листопада вчитель початкових класів Щербюк Ольга Анатоліївна провела інтелектуальну гру «Скарбничка спостережливих і допитливих» з учнями 2-4 класів.

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Дата створення: 21:57 09.11.2017

9 листопада 2017 р. – зустріч працівників Центру з надання правової допомоги з учнями 9-10 класів.

«Свято козацького духу»

Дата створення: 10:13 25.10.2017

Члени Клубу патріотичного виховання Сарнівського будинку культури, на чолі з керівником – Мельником Андрієм Леонідовичем, виявили бажання відзначити День українського козацтва разом з учнями-старшокласниками ЗОШ І-ІІІ ступеня села Хорохорин. Ця ідея сподобалася і була підтримана вчителями фізкультури обох навчальних закладів – Фіцом В.П. та Абрамовим С.Є. Вчителі та керівник Клубу спільно попрацювали над програмою змагань, врахувавши побажання учнів. Члени Клубу, напередодні змагань, облаштували смугу перешкод, місце для вогнища та зону відпочинку.

«Посадили сад Любові»

Дата створення: 10:00 25.10.2017

На електронну адресу гуманітарного відділу надійшов лист, який спонукав до дії.

«Відпочинок для душі»

Дата створення: 09:44 25.10.2017

Похмурий осінній день… Чи може він принести спокій та радість? «Може!» - скажуть працівники освіти та культури Смолигівської ОТГ.

Проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)

Дата створення: 19:30 22.10.2017

12 жовтня 2017 року  в  с. Смолигів та 19 жовтня 2017 року в с.Хорохорин, Волинська область пройшли вуличні акції «Децентралізація – нові можливості». Дані заходи проведено в партнерстві Сарнівської бібліотеки  та ГО  «Крило надії». На акцію завітали жителі  сіл Смолигівської громади, місцеві депутати, працівники сільської ради, закладів культури, медицини та працівники шкіл. В рамках акції учасникам проведено роз’яснення з питань важливості реформи децентралізації, актуальних питань реформи освіти, охорони здоров’я тощо. Усім  присутнім вручено сумки з інформаційними матеріалами.

ВОЛИНСЬКА ГРОМАДА ЗДІЙСНИТЬ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬ

Дата створення: 12:14 08.10.2017

Вісімнадцять українських об'єднаних територіальних громад (ОТГ) отримають гранти загальною сумою 2,2 млн гривень на впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності. Серед цих об'єднаних територіальних громад опинилася і волинська – Смолигівська ОТГ. Йдеться про розробку плану дій зі сталого енергетичного розвитку, проведення енергоаудитів та виготовлення енергопаспортів будівель.

Запрошуємо жителів Смолигівської ОТГ та всіх бажаючих взяти участь у Проекті «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізовуватиметься протягом жовтня-листопада у БК с.Сарнівка та БК с.Хорохорин

Дата створення: 12:10 08.10.2017

Проект виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

«Україна відзначила свою 26-ту річницю!»

Дата створення: 14:02 24.08.2017

Святкування Дня Незалежності України традиційно відбувалося у стінах Будинку культури села Сарнівка. Урочисту частину розпочала сільський голова Прус Г.Д.,  яка привітала жителів громади з головним державним святом нашої країни. Також Галина Дмитрівна висловила щиру подяку усім тим, хто брав участь у підготовці до Дня села Смолигів.

Відвідали Литовеж

Дата створення: 22:56 29.07.2017

Сьогодні, 29 липня Литовезькій об’єднаній громаді виповнився рік! Смолигівська громада побувала на святі і долучилася виступами до грандіозного дійства!     Село Литовеж – центральна садиба громади, неподалік протікає річка Західного Бугу, біля кордону з Польщею.    Свято розпочалося з привітання голови громади, Іванчука Івана Івановича, який сказав, що громада бачить європейське майбутнє, завдяки, реформі децентралізації. Голова ще й пісню заспівав!     Відвідав свято народний депутат Ігор Гузь, заступник голови Волинської ОДА Сергій Кошарук, польська делегація, партнери по проектах та український поет-композитор Олександр Каліщук.   Вразив своїм мелодійним голосом народний артист України Василь Чепелюк, якого нещодавно нагородили орденом за заслуги ІІІ-го ступеня. Звучали у його виконанні пісні: «О, наш рідний край», «Присвята матері», «З днем народження», «Полісся чар». Галина Офсійчук, народна артистка України виконала: «Я донька Волинського краю», «У село до батька і до мами», заспівали разом артисти «Човен хитається», «Червона рута» і «Соколи» для польських гостей.     Запам’ятався гурт «Хортиця», який усіх приємно вразив.    Смолигівська делегація була представлена аматорським колективом «Любисток» села Сарнівка, який зворушив, мабуть, кожного з учасників свята, заспівали «Секс бомбу»! Аплодували стоячи. Виступали також Аліна Щербик та Олена Притульська. Атракціони, виставки, розписи на тілі, гостинне частування та приємний настрій ми запам’ятаємо надовго.    Дякуємо Литовезькому голові за запрошення та хочемо щиро подякувати і побажати стрімкого розквіту та процвітання молодій громаді!