Смолигівська громада
Луцький район, Волинська область

Пісенна доля України

Опитувальник з розробки Стратегічного плану розвитку

Смолигівської громади

Святкування 460-річчя Дня села Смолигів

Дата створення: 16:07 25.07.2017

  16 липня у селі Смолигів відбулось грандіозне свято присвячене дню Села Смолигів. Серед усього розмаїття розваг та захоплюючих видовищ, чи не найбільше атракціонів було для тих, кому належатиме майбутнє нашого села – нашим діткам. В центрі шкільного подвір’я майже половину його площі займала величезна надувна гірка. Черга охочих спуститися вистроїлась ще з самого ранку. Весело з’їжджали з гірки, як старші так і малеча, тож веселий дитячий сміх лунав на усе село. По дорозі до гірки розташували тир з іграшковою зброєю та м’ячиками, якими можна було збивати гільзи. Учасники мали змогу не лише розважитись, а й виграти призи. Біля входу до приміщення школи стояли контейнери з усілякими солодощами: попкорном, солодкою ватою, щоб наші малюки могли втамувати голод.   Під розлогою берізкою всі бажаючі дітлахи мали змогу творчо попрацювати, оскільки там викладачі Будинку школяра смт. Торчин проводили майстер-класи з розфарбування глиняних фігурок, малювання піском, виготовлення іграшок з ниток та кольорових стрічок. Фарбували також і на обличчі. Тож протягом дня можна було побачити і фей, і бджілок, і монстрів, і різнобарвних квіточок, які майоріли на обличчях діточок різного віку.   Чи не найбільшу аудиторію дітлахів зібрали аніматори у костюмах мишок, які на стадіоні проводили розважальні ігри та давали можливість охочим заробити цікаві призи. За мишок та їх розважальну програму, ми щиро дякуємо Волинському регіональному відділенню Асоціації міст України.  Біля центрального входу до мережі усіх розваг, як для дорослих так і для малюків, Клубом Військово-патріотичного виховання було організовано продаж морозива кульками із різноманітними начинками та посипками – це шоколад, вершки, горіхи, фрукти, мигдаль тощо. Також, вихованці Клубу продавали охолоджені напої та молочно-фруктові коктейлі. Такими діями наші діти були залучені не лише до розваг та відпочинку, а й до організації та проведення свята, тому що вони самостійно облаштували місце продажу ласощів та реалізовували свій товар протягом дня. Вилучені кошти, діти та їх наставник Мельник Андрій, планують використати на екскурсійні поїздки.   На нашу думку батьки села Смолигів та наші гості задоволені всіма наявними розвагами та іграми для їхніх діточок. А самі діти дали оцінку забавам хвилею позитивних емоцій та веселим дзвінким дитячим сміхом, який було чутно здалеку.                                                                                                                                                                        Підготувала Ірина Мельник

Cвяткування 25-річчя Асоціації міст України

Дата створення: 16:58 02.07.2017

                                   

Смолигівська об’єднана територіальна громада приймала учасників обласного семінару-практикуму директорів районних, міських централізованих бібліотечних систем

Дата створення: 18:52 01.06.2017

  Організаторами семінару-практикуму директорів централізованих бібліотечних систем області виступили управління культури облдержадміністрації та Волинський відокремлений підрозділ установи «Центр розвитку місцевого самоврядування». Саме з цією установою та її попередником «Офісом реформ» в Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки склалися партнерські стосунки, про що свідчить проведення у 2016-2017 рр. серії скайп-сеансів із центральними районними, міськими бібліотеками. Директор Волинського відокремленого підрозділу Анатолій Пархом’юк бере участь у реалізації програми навчання бібліотекарів різних категорій.

Пролунав останній дзвінок

Дата створення: 21:13 28.05.2017

        

День вишиванки

Дата створення: 15:41 18.05.2017

  День вишиванки – нове народне свято, покликане сприянню культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Вишита сорочка давно стала українським народним символом – оберегом. В  цей святковий день вишиванки одягнули молодші учасники художньої самодіяльності  будинку культури с.Хорохорин.

Хобі – це те, чим люди люблять займатися у свій вільний час, і що наповнює їхнє життя певним змістом

Дата створення: 17:13 17.05.2017

  Хобі – це те, чим люди люблять займатися у свій вільний час, і що наповнює їхнє життя певним змістом. Неможливо увесь свій час присвячувати основній роботі та буденним справам. Захоплення дає можливість людині відпочивати. Займаючись улюбленою справою, людина, в першу чергу, задовольняє найважливішу, з точки зору, душевного комфорту, потребу в самореалізації, безсумнівно, забезпечує їй духовне зростання і надає її життю набагато більше яскравих фарб і позитивних емоцій.

"Тато, мама, я - спортивна сім'я"

Дата створення: 12:20 17.05.2017

  До Всесвітнього дня здоров'я, яке цьогоріч відзначали 15 травня, у Смолигівському ДНЗ «Казка» було проведено спортивне свято "Тато, мама, я - спортивна сім'я". Свято проводили у вигляді спортивних змагань, у яких брали участь батьки і діти. Із учасників змагань було сформовано дві команди "Сонечко" та "Хмаринка", які змагалися у силі, спритності та винахідливості.

«Низький уклін тобі, матусю…»

Дата створення: 16:09 15.05.2017

За все, що маю, дякую тобі.

Військово-патріотичне виховання юних школярів

Дата створення: 12:13 01.05.2017

 Складовою системи національного виховання є військово-патріотичне, що передбачає вироблення високого ідеалу служіння народові, готовності до трудового та героїчного подвигу в ім'я процвітання Української держави. Воно покликане формувати громадянина-патріота, виробляти у нього глибоке розуміння громадянського обов'язку, готовність у будь-який час стати на захист Батьківщини, оволодівати військовими і військово-технічними знаннями, спонукати до фізичного самовдосконалення, а також вивчати бойові традиції та героїчні сторінки історії українського народу, його Збройних Сил.