Пісенна доля України

Опитувальник з розробки Стратегічного плану розвитку

Смолигівської громади

Відпочинок душі

Дата створення: 20:00 20.02.2017

14 лютого, в День Святого Валентина, у будинку культури с.Сарнівка відбувся концерт духової музики. На зустріч з прекрасним, і для багатьох з незнайомим прийшли різновікові категорії глядачів: від 7 до 70 років. Заворожені чарівним звучанням духових інструментів, здивовані майстерністю музикантів, і діти, і дорослі аплодували стоячи.

Стежками району: яскравий Смолигів заряджають сонячними батареями

Дата створення: 19:41 16.02.2017

Смолигівська сільрада стала однією з найперших на Волині, яка увійшла до сільської ОТГ, і нині селяни на чолі з багаторічним керівником осучаснюють та розвивають населені пункти об’єднаної громади.

Програма робочого семінару за участю ОТГ Волині та Хмельниччини

Дата створення: 10:02 13.02.2017

Пройшов робочий семінар з метою обміну досвіду представників ОТГ Волині та Хмельниччини, що відбувся 9-10 лютого 2017 року. Перший день працювали у бізнес-центрі «Директорія» м.Луцьк, а 10 лютого здійснили ознайомчий візит в Смолигівську ОТГ з успішними результатами.

Вечір колядок

Дата створення: 16:43 21.01.2017

19 січня закінчувався дванадцятиденний період святок. Вже відсвяткували Різдво з 12 стравами, Василя з багатим святковим столом та Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

В ОТГ планують передбачити посаду спеціаліста з розвитку сільських територій

Дата створення: 11:30 11.01.2017

10 січня цього року директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко за участю заступника Людмили Петриканин провели робочу зустріч з головою Зимнівської об’єднаної територіальної громади В’ячеславом Католиком та головою Смолигівської об’єднаної територіальної громади Галиною Прус.

Новорічний корпоратив

Дата створення: 17:35 02.01.2017

Вже традиційним стало святкувати Новий рік, влаштовувати вечірки, корпоративи та передноворічні вогники...

Новорічний ранок у Смолигівській школі

Дата створення: 12:58 28.12.2016

Новорічне свято для діток Смолигівської ЗОШ І-ІІ ступеня пройшло на славу. Атмосфера була святковою та радісною. Були присутні діти з 1 по 5 класи. Ранок був насиченим цікавими казковими героями. Батькам дійство сподобалося, а у дітей залишилися лише позитивні враження та емоції. Найбільше вражені дітлахи сучасним танцем баби Яги.

Отримання гуманітарної допомоги

Дата створення: 11:22 16.12.2016

Вдруге прибула гуманітарна допомога від громадської організації «Гуманітарна допомога дитячим будинкам в Україні «Bokerner Clique» (Німеччина) у Смолигівську громаду. Делегація з десяти осіб відвідала ДНЗ "Казку" та Смолигівську ЗОШ І-ІІ ступеня. Німецькі гості приємно вражені концертом, який підготували дітки садочка.

Вперше у Смолигівській громаді провели "Вчитель року"

Дата створення: 15:26 15.12.2016

З 9  по 12 грудня  в школах Смолигівської сільської ради було проведено конкурс «Вчитель року » у номінаціях «Початкове навчання» та «Біологія». Боярчук Л.В., вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Хорохорин, провела урок природознавства у 3 класі ЗОШ І-ІІ ступеня с.Смолигів.