Смолигівська громада
Луцький район, Волинська область

Пісенна доля України

Опитувальник з розробки Стратегічного плану розвитку

Смолигівської громади

Хобі – це те, чим люди люблять займатися у свій вільний час, і що наповнює їхнє життя певним змістом

Дата створення: 17:13 17.05.2017

  Хобі – це те, чим люди люблять займатися у свій вільний час, і що наповнює їхнє життя певним змістом. Неможливо увесь свій час присвячувати основній роботі та буденним справам. Захоплення дає можливість людині відпочивати. Займаючись улюбленою справою, людина, в першу чергу, задовольняє найважливішу, з точки зору, душевного комфорту, потребу в самореалізації, безсумнівно, забезпечує їй духовне зростання і надає її життю набагато більше яскравих фарб і позитивних емоцій.

"Тато, мама, я - спортивна сім'я"

Дата створення: 12:20 17.05.2017

  До Всесвітнього дня здоров'я, яке цьогоріч відзначали 15 травня, у Смолигівському ДНЗ «Казка» було проведено спортивне свято "Тато, мама, я - спортивна сім'я". Свято проводили у вигляді спортивних змагань, у яких брали участь батьки і діти. Із учасників змагань було сформовано дві команди "Сонечко" та "Хмаринка", які змагалися у силі, спритності та винахідливості.

«Низький уклін тобі, матусю…»

Дата створення: 16:09 15.05.2017

За все, що маю, дякую тобі.

Військово-патріотичне виховання юних школярів

Дата створення: 12:13 01.05.2017

 Складовою системи національного виховання є військово-патріотичне, що передбачає вироблення високого ідеалу служіння народові, готовності до трудового та героїчного подвигу в ім'я процвітання Української держави. Воно покликане формувати громадянина-патріота, виробляти у нього глибоке розуміння громадянського обов'язку, готовність у будь-який час стати на захист Батьківщини, оволодівати військовими і військово-технічними знаннями, спонукати до фізичного самовдосконалення, а також вивчати бойові традиції та героїчні сторінки історії українського народу, його Збройних Сил.

Реалізація проекту "Розвинена особистість"

Дата створення: 11:00 19.04.2017

    Уроки фізики у сільській школі Смолигова відтепер стали не лише цікавішими, а й більш пізнавальними та захоплюючими. Нові прилади для вимірювання фізичних явищ та величин (амперметр, дозиметр, лінзи, екран для оптичний дослідів тощо) придбано у рамках проекту «Розвинена особистість». 12 квітня, відбувся відкритий урок з фізики у 9 класі з презентацією нового приладдя, який провів вчитель фізики та математики Добош Віталій Михайлович.    Проект громада с.Смолигів реалізувала спільно з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом», сільською радою та ГО "Крило надії".

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР: "РОЛЬ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОЇ ОСВІТИ У ФОРМУВАННІ ЄДИНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ"

Дата створення: 09:29 11.04.2017

  Розвиток співпраці із територіальними громадами - пріорітетний напрямок діяльності Волинського обласного еколого-натуралістичного центру на сьогоднішній день.

День  довгоочікуваного відкриття старостату в с. Хорохорин

Дата створення: 17:24 17.03.2017

   День  довгоочікуваного відкриття старостату в с. Хорохорин припав  на 10 березня 2017 року, був хвилюючим і радісним. Тут створені комфортні умови  як для працівників так і для жителів громади. За давнім українським звичаєм із хлібом-сіллю зустрічав  колектив  сільського голову Г.Д.Прус, мудрого і успішного керівника, який дбає за громаду, не зупиняється на досягнутому а впевнено крокує вперед. Всім колективом щиро дякували Галині Дмитрівні, бажали  здоров’я ,енергії , оптимізму, удачі, зізнавалися як всім нам і об’єднаній  громаді з Вами неймовірно пощастило.

Вареники для учасників АТО

Дата створення: 20:25 16.03.2017

  З любов"ю та азартом ліпили вареники дівчатка Смолигівської ЗОШ І-ІІ ступеня, а також учителі, долучилася також до акції сільський голова Прус Галина та начальник гуманітарного відділу Андрійчук Світлана. Ініціатором став отець Свято-Покровського храму с.Хорохорин Ліпчик Віктор, який є військовим капеланом. Він один з тих, який був на сході у зоні АТО, як ніхто з інших знає, що українські солдати раді лакоминкам, які готують діти та жінки.