Пісенна доля України

Опитувальник з розробки Стратегічного плану розвитку

Смолигівської громади

Реалізація проекту "Розвинена особистість"

Дата створення: 11:00 19.04.2017

Уроки фізики у сільській школі Смолигова відтепер стали не лише цікавішими, а й більш пізнавальними та захоплюючими. Нові прилади для вимірювання фізичних явищ та величин (амперметр, дозиметр, лінзи, екран для оптичний дослідів тощо) придбано у рамках проекту «Розвинена особистість». 12 квітня, відбувся відкритий урок з фізики у 9 класі з презентацією нового приладдя, який провів вчитель фізики та математики Добош Віталій Михайлович.    Проект громада с.Смолигів реалізувала спільно з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом», сільською радою та ГО "Крило надії".

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР: "РОЛЬ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОЇ ОСВІТИ У ФОРМУВАННІ ЄДИНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ"

Дата створення: 09:29 11.04.2017

Розвиток співпраці із територіальними громадами - пріорітетний напрямок діяльності Волинського обласного еколого-натуралістичного центру на сьогоднішній день.

День  довгоочікуваного відкриття старостату в с. Хорохорин

Дата створення: 17:24 17.03.2017

День  довгоочікуваного відкриття старостату в с. Хорохорин припав  на 10 березня 2017 року, був хвилюючим і радісним. Тут створені комфортні умови  як для працівників так і для жителів громади. За давнім українським звичаєм із хлібом-сіллю зустрічав  колектив  сільського голову Г.Д.Прус, мудрого і успішного керівника, який дбає за громаду, не зупиняється на досягнутому а впевнено крокує вперед. Всім колективом щиро дякували Галині Дмитрівні, бажали  здоров’я ,енергії , оптимізму, удачі, зізнавалися як всім нам і об’єднаній  громаді з Вами неймовірно пощастило.

Вареники для учасників АТО

Дата створення: 20:25 16.03.2017

З любов"ю та азартом ліпили вареники дівчатка Смолигівської ЗОШ І-ІІ ступеня, а також учителі, долучилася також до акції сільський голова Прус Галина та начальник гуманітарного відділу Андрійчук Світлана. Ініціатором став отець Свято-Покровського храму с.Хорохорин Ліпчик Віктор, який є військовим капеланом. Він один з тих, який був на сході у зоні АТО, як ніхто з інших знає, що українські солдати раді лакоминкам, які готують діти та жінки.

Горді за юних переможців

Дата створення: 16:19 15.03.2017

14 березня учні Смолигівської ЗОШ І-ІІ ступеня здобули перемогу на обласних змаганнях з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кімнатні кордові моделі), посівши почесне командне ДРУГЕ МІСЦЕ. Поступившись учням м.Луцька, які посіли перше місце.

Самозайнятість населення – перспектива розвитку сільських територій

Дата створення: 11:41 15.03.2017

З серпня 2015 року на Волині створено Смолигівську сільську об’єднану територіальну громаду, головою якої є Галина Прус. В селі Хорохорин, що входить до згаданої ОТГ запроваджено унікальний досвід становлення господарів шляхом самозайнятості, а саме вирощування ягід полуниці та пекінської капусти.

МАРШРУТ УСПІХУ!

Дата створення: 22:42 14.03.2017

У рамках проекту ПУЛЬС, що реалізується АМУ, Офісом реформ сьогодні організований навчальний візит до Смолигівської ОТГ Луцького району. Його учасниками були сільські голови восьми районів області, які перебувають на шляху формування ОТГ. Голова ОТГ Г.Прус, консультанти Офісу реформ В.Гром, В.Малиновський, виконавчий директор РВ АМУ Б.Самойленко поділилися досвідом діяльності ОТГ, а директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Ю.Горбенко - можливостями ОТГ в аграрному секторі.   Учасники ознайомилися з інфраструктурою сіл Смолигів та Хорохорин.

Від задумів до реальності

Дата створення: 20:26 10.03.2017

10 березня відбулося офіційне відкриття СТАРОСТАТУ в с.Хорохорин. Зелену стрічку перерізали голова Смолигівської громади Прус Г.Д. та староста сіл Хорохорин та Михайлівка Мельничук А.А.