Пісенна доля України

Опитувальник з розробки Стратегічного плану розвитку

Смолигівської громади

День працівників сільського господарства

Дата створення: 13:48 15.12.2016

День працівників сільського господарства 20 листопада в будинку культури села Сарнівка святкували жителі Смолигівської ОТГ, люди які знають справжню ціну хліба та невтомну працю хлібороба. Це свято усіх хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих справ, це свято дбайливих господарів незалежно від форм власності та господарювання.

Семінар щодо розробки стратегії розвитку території в рамках Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - CBA Project

Дата створення: 18:42 02.12.2016

У чотирьох об'єднаних громадох Волинської області відбулись семінари щодо розробки стратегій розвитку територій в рамках Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - CBA Project, які провела Оксана Гузь. Дуже цікавий досвід, коли до цього важливого процесу долучені навіть школярі Смолигівської ЗОШ І-ІІ ступеня! Намагались знайти унікальний шлях для  громади та спланувати його маленькими кроками для того, щоб стратегія була жива.

Юні жителі громади

Дата створення: 18:12 02.12.2016

Зима привітала снігом наймолодших жителів Смолигівської громади.

Гурток автомоделювання

Дата створення: 16:34 02.12.2016

Дитячої радості не було меж… Закуплено обладнання на гурток автомоделювання Смолигівській ЗОШ І-ІІ ст., який проводить вчитель Добош В.М. Зроблені перші кроки виконання проекту «Розвинена особистість». ГО «Крило надії» керівник якої Гончарук Я.О., разом з батьківським комітетом зібрала необхідні кошти на закупівлю обладнання, ще значну частину коштів отримано від німецького спонсора.

Гуманітарна допомога від «Bokerner Clique»

Дата створення: 11:01 21.10.2016

Ранішній холодний дощ 4 жовтня 2016 року привітав німецьких гостей. Делегація з дванадцяти осіб прибула в село Смолигів        разом з гуманітарною допомогою від громадської організації «Гуманітарна допомога дитячим будинкам в Україні «Bokerner Clique» (Німеччина).

Проект "Інноваційний клас"

Дата створення: 20:37 04.10.2016

Cонячний вересень у ЗОШ І-ІІІ ступеня села Хорохорин. Багато гостей завітало на відкриття новітнього класу англійської мови, облаштованого мультимедійною дошкою. Виграно проект «Інноваційний клас», який подавався на конкурс «Ініціативні громади – шлях до позитивних змін». Реалізовано за сприяння Фонду Ігоря Палиці, Хорохоринської сільської громадської організації «Добробут», а також Смолигівської сільської ради.

Свято дошкільника в ДНЗ "Казка" с.Смолигів

Дата створення: 16:25 29.09.2016

Всім малятам і випускникам ДНЗ "Казка", величезне Дякую, від усього колективу садочка.

Допомога бійцям

Дата створення: 21:58 28.09.2016

Осінній ярмарок

Дата створення: 21:41 21.09.2016

Осінній ярмарок! 2016-09-16

Слова вдячності

Дата створення: 16:22 19.09.2016

Багато батьків заходило у сільську раду до голови Прус Г.Д. зі словами вдячності за надані кошти, які були спрямовані на закупівлю жалюзей у 2 клас Смолигівської ЗОШ І-ІІ ступеня. Сонячний клас, спричиняв задуху і створював не комфортні умови навчання. Жалюзі допомагають робити затінок і юні школярі повноцінно можуть навчатися у класі. Велике «СПАСИБІ» хочуть виразити батьки учнів, дітки 2 класу та їхній класний керівник Трохимович Оксана Вікторівна. Ця допомога є свідченням того, що голова громади небайдуже ставиться до проблеми школи та затишку дітей громади.