Пісенна доля України

Опитувальник з розробки Стратегічного плану розвитку

Смолигівської громади

Юні жителі громади

Дата створення: 18:12 02.12.2016

Зима привітала снігом наймолодших жителів Смолигівської громади.

Гурток автомоделювання

Дата створення: 16:34 02.12.2016

Дитячої радості не було меж… Закуплено обладнання на гурток автомоделювання Смолигівській ЗОШ І-ІІ ст., який проводить вчитель Добош В.М. Зроблені перші кроки виконання проекту «Розвинена особистість». ГО «Крило надії» керівник якої Гончарук Я.О., разом з батьківським комітетом зібрала необхідні кошти на закупівлю обладнання, ще значну частину коштів отримано від німецького спонсора.

Гуманітарна допомога від «Bokerner Clique»

Дата створення: 11:01 21.10.2016

Ранішній холодний дощ 4 жовтня 2016 року привітав німецьких гостей. Делегація з дванадцяти осіб прибула в село Смолигів        разом з гуманітарною допомогою від громадської організації «Гуманітарна допомога дитячим будинкам в Україні «Bokerner Clique» (Німеччина).

Проект "Інноваційний клас"

Дата створення: 20:37 04.10.2016

Cонячний вересень у ЗОШ І-ІІІ ступеня села Хорохорин. Багато гостей завітало на відкриття новітнього класу англійської мови, облаштованого мультимедійною дошкою. Виграно проект «Інноваційний клас», який подавався на конкурс «Ініціативні громади – шлях до позитивних змін». Реалізовано за сприяння Фонду Ігоря Палиці, Хорохоринської сільської громадської організації «Добробут», а також Смолигівської сільської ради.

Свято дошкільника в ДНЗ "Казка" с.Смолигів

Дата створення: 16:25 29.09.2016

Всім малятам і випускникам ДНЗ "Казка", величезне Дякую, від усього колективу садочка.

Допомога бійцям

Дата створення: 21:58 28.09.2016

Осінній ярмарок

Дата створення: 21:41 21.09.2016

Осінній ярмарок! 2016-09-16

Слова вдячності

Дата створення: 16:22 19.09.2016

Багато батьків заходило у сільську раду до голови Прус Г.Д. зі словами вдячності за надані кошти, які були спрямовані на закупівлю жалюзей у 2 клас Смолигівської ЗОШ І-ІІ ступеня. Сонячний клас, спричиняв задуху і створював не комфортні умови навчання. Жалюзі допомагають робити затінок і юні школярі повноцінно можуть навчатися у класі. Велике «СПАСИБІ» хочуть виразити батьки учнів, дітки 2 класу та їхній класний керівник Трохимович Оксана Вікторівна. Ця допомога є свідченням того, що голова громади небайдуже ставиться до проблеми школи та затишку дітей громади.

Під крилом Ангела

Дата створення: 09:52 08.09.2016

Розповідала про свого маленького Дмитрика Марковського молода мама Юлія. Народився син 23 грудня 2014 року. Протягом першого тижня життя почалася у хлопчика жовтушка, а після місяця почало гіршати дитинці. Чому хлопчик такий жовтенький батьки не знали, звернулися у сільський ФАП с.Хорохорин, за місцем проживання. Отримали направлення, лягли у Обласну лікарню, де поставили діагноз – вілярна атризія. Далі направили у місто Київ, де пролежали три тижні. Зробили МРТ, але операції не робили. Були на консультації в Інституті Шарімова у м.Києві, де тривожно сказали, що необхідно робити пересадку печінки, але коли Дмитрику виповниться 6 місяців та його вага складатиме 6 кілограм.

1 Вересня_Хорохорин

Дата створення: 14:35 05.09.2016

Першого вересня 2016 року дванадцять першачків привели батьки села Хорохорин та Михайлівки в оновлену загальноосвітню школу І-ІІІ ступеня села Хорохорин Луцького району. Будівельні роботи ще тривають, обкладають каменем цоколь та намощують щебінь під бруківку. Школі у 2016 році виповнилося 90 років! А вона стоїть красива, оновлена, справжня європейська школа. Реалізовуються два проекти «Капітальний ремонт покрівлі будівлі школи на вул.Шкільна, 2 у с.Хорохорин Луцького району Волинської області» та «Капітальний ремонт зовнішніх огороджуючих конструктивів та благоустрою будівлі школи на вул.Шкільна, 2 у с.Хорохорин Луцького району Волинської області», які були погоджені Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Надана субвенція з державного бюджету місцевому бюджету на формування інфраструктури об»єднаної територіальної громади.