Пісенна доля України

Опитувальник з розробки Стратегічного плану розвитку

Смолигівської громади

Під крилом Ангела

Дата створення: 09:52 08.09.2016

Розповідала про свого маленького Дмитрика Марковського молода мама Юлія. Народився син 23 грудня 2014 року. Протягом першого тижня життя почалася у хлопчика жовтушка, а після місяця почало гіршати дитинці. Чому хлопчик такий жовтенький батьки не знали, звернулися у сільський ФАП с.Хорохорин, за місцем проживання. Отримали направлення, лягли у Обласну лікарню, де поставили діагноз – вілярна атризія. Далі направили у місто Київ, де пролежали три тижні. Зробили МРТ, але операції не робили. Були на консультації в Інституті Шарімова у м.Києві, де тривожно сказали, що необхідно робити пересадку печінки, але коли Дмитрику виповниться 6 місяців та його вага складатиме 6 кілограм.

1 Вересня_Хорохорин

Дата створення: 14:35 05.09.2016

Першого вересня 2016 року дванадцять першачків привели батьки села Хорохорин та Михайлівки в оновлену загальноосвітню школу І-ІІІ ступеня села Хорохорин Луцького району. Будівельні роботи ще тривають, обкладають каменем цоколь та намощують щебінь під бруківку. Школі у 2016 році виповнилося 90 років! А вона стоїть красива, оновлена, справжня європейська школа. Реалізовуються два проекти «Капітальний ремонт покрівлі будівлі школи на вул.Шкільна, 2 у с.Хорохорин Луцького району Волинської області» та «Капітальний ремонт зовнішніх огороджуючих конструктивів та благоустрою будівлі школи на вул.Шкільна, 2 у с.Хорохорин Луцького району Волинської області», які були погоджені Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Надана субвенція з державного бюджету місцевому бюджету на формування інфраструктури об»єднаної територіальної громади.

1 Вересня 2016_Смолигів

Дата створення: 12:14 05.09.2016

2016-09-01

На запрошення новообраного сілського голови священнослужителі Волинської єпархії відвідали село Смолигів Луцького району

Дата створення: 16:00 25.08.2016

3 листопада, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук, ректор ВДС протоієрей Рустик Капауз, благочинний Луцької районної округи протоієрей Петро Приступа, а також клірики луцьких Свято-Покровського кафедрального храму та храму ВСЗВ протоієрей Петро Муляр і протодиякон Ігор Савієвський відвідали село Смолигів Луцького району. Був присутній і настоятель громади ієрей Андрій Нікітіч. Візит був здійснений на запрошення новобраного місцевого сільського голови Галини Прус.

Делегація зі сходу

Дата створення: 01:42 21.08.2016

В рамках Проекту ПРООН «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» 17 серпня 2016 року був проведений навчальний візит до Смолигівської громади, в якій наявний успішний досвід реалізованих проектів в сфері місцевого економічного розвитку та створення нових робочих місць.

Останній дзвінок

Дата створення: 18:06 30.05.2016

2016-05-27

Прибирання території громади