Оголошення

Конкурс проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет Смолигівської ОТГ - 2019"

Дата створення: 11:43 26.06.2019

Смолигівська сільська рада прийняла Положення про Громадський бюджет громади, яке визначає основні засади процесу взаємодії органу місцевого самоврядування та жителів громади щодо впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу коштів сільського бюджету та покликане активізувати участь громадян у прийнятті рішень місцевого значення, забезпечити прозорість та відкритість органу місцевого самоврядування та впровадження кращих європейських практик взаємодії влади та громади. Запровадження Бюджету участі сприятиме налагодженню системного діалогу органів місцевого самоврядування з мешканцями громади, створенню умов для прямого волевиявлення жителів, а також реалізації територіальною громадою права брати участь у процесі розробки та ухвалення рішень щодо питань місцевого значення, покращенню інфраструктури ОТГ та добробуту його мешканців.

Відшкодування з Польських Страхових фондів

Дата створення: 15:38 22.05.2019