Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів – рішень сільської ради

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, Смолигівська сільська рада повідомляє оприлюднення наступних проектів регуляторних актів – рішень сільської ради та аналізів регуляторного впливу до них:

1. Про встановлення земельного податку та ставок і пільг зі сплати земельного податку на території Смолигівської сільської ради. 2. Про встановлення єдиного податку  та ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Смолигівської сільської ради. 3. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та ставок і пільг зі сплати податку на територіїСмолигівської сільської ради.

Розробник проектів: виконавчий комітет сільської ради.

Проекти рішень та аналізи регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті сільської ради:https://smolygiv-rada.gov.ua у розділі «Офіційні документи».

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі від юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та їх об`єднань впродовж місяця з дня оприлюднення на адресу сільської ради:

45614, Волинська обл., Луцький р-н, с. Смолигів, вул. Миру,2; e-mail: smolygiv@gmail.com