Про публічне громадське обговорення проекту рішень Смолигівської сільської ради «Про встановлення земельного податку та ставок і пільг зі сплати земельного податку на території Смолигівської сільської ради на 2020 рік», Про встановлення єдиного податку та ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Смолигівської сільської ради на 2020 рік», «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та ставок і пільг зі сплати податку на території Смолигівської сільської ради на 2020 рік».

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, 07.05.2019 року о 10.00 відбудеться публічне громадське обговорення проектів рішень Смолигівської сільської ради у приміщенні сільської ради.

Консультації з питань, що внесені на громадське обговорення надаються за адресою: 45614, Волинська обл., Луцький р-н, с. Смолигів, вул. Миру,2.

В публічному громадському обговоренні можуть взяти участь усі повнолітні громадяни, суб`єкти господарювання, представники громадських організацій тощо.