Смолигівська громада
Луцький район, Волинська область

Про публічне громадське обговорення проекту рішень Смолигівської сільської ради «Про встановлення земельного податку та ставок і пільг зі сплати земельного податку на території Смолигівської сільської ради на 2020 рік», Про встановлення єдиного подат

Про публічне громадське обговорення проекту рішень Смолигівської сільської ради «Про встановлення земельного податку та ставок і пільг зі сплати земельного податку на території Смолигівської сільської ради на 2020 рік», Про встановлення єдиного податку та ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Смолигівської сільської ради на 2020 рік», «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та ставок і пільг зі сплати податку на території Смолигівської сільської ради на 2020 рік».

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, 07.05.2019 року о 10.00 відбудеться публічне громадське обговорення проектів рішень Смолигівської сільської ради у приміщенні сільської ради.

Консультації з питань, що внесені на громадське обговорення надаються за адресою: 45614, Волинська обл., Луцький р-н, с. Смолигів, вул. Миру,2.

В публічному громадському обговоренні можуть взяти участь усі повнолітні громадяни, суб`єкти господарювання, представники громадських організацій тощо.« повернутися до списку оголошень