Смолигівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника фінансового відділу Смолигівської сільської ради

Смолигівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

начальника фінансового відділу Смолигівської сільської ради

Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня  опублікування  оголошення.

До заяви  додаються:

-заповнена особова картка (форма  П-2 ДС) з відповідними додатками;

-автобіографія;

-дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

-копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру  за минулий рік;

-копію документа, який посвідчує особу;

-медична довідка про стан здоров’я за формою затвердженою МОЗ;

-письмову згоду на проведення перевірки відповідно до закону України «Про очищення влади»;

-копія військового квитка (для військовослужбовців абовійськовозобов’язаних)

-попередження про спеціальні обмеження, встановлені законами України ,,Про державну службу’’ та ,,Про  запобігання корупції’’ щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби, ознайомлення з загальними правилами поведінки державного службовця.

Кандидати на посаду будуть складати іспит на знання Конституції України, Законів України ,,Про службу в органах місцевого самоврядування’’, ,,Про  запобігання корупції’’, а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень начальника фінансового відділу.

Вимоги до кандидатів: Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

Документи  подаються за адресою: с. Смолигів, Луцький р-н, вул. Миру, 2. Телефон для довідок: 790842.