Конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії фінансового відділу

ОГОЛОШЕННЯ

Смолигівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  спеціаліста І категорії фінансового відділу

Смолигівської сільської ради

Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня  опублікування  оголошення.

До заяви  додаються:

-заповнена особова картка (форма  П-2 ДС) з відповідними додатками;

-автобіографія;

-дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

-копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру  за минулий рік;

-копію документа, який посвідчує особу;

-письмову згоду на проведення перевірки відповідно до закону України «Про очищення влади»;

-копія військового квитка (для військовослужбовців абовійськово зобов’язаних)

-попередження про спеціальні обмеження, встановлені законами України ,,Про державну службу’’ та ,,Про  запобігання корупції’’ щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби, ознайомлення з загальними правилами поведінки державного службовця.

Кандидати на посаду будуть складати іспит на знання Конституції України, Законів України ,,Про службу в органах місцевого самоврядування’’, ,,Про  запобігання корупції’’, а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень спеціаліста  І категорії фінансового відділу.

Вимоги до кандидатів: Базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.

Без вимог до стажу роботи.

Документи  подаються за адресою: с. Смолигів, Луцький р-н, вул. Миру, 2. Телефон для довідок: 790842.