Смолигівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора будинку культури с. Хорохорин Смолигівської сільської ради

Смолигівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Директора будинку культури с. Хорохорин Смолигівської сільської ради

Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня  опублікування  оголошення.

До заяви  додаються:

-заповнена особова картка (форма  П-2) ;

-автобіографія;

-дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

-копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-копію документа, який посвідчує особу;

-копія облікової карти платника податків;

-копія військового квитка.

Вимоги до кандидатів: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня: для спеціаліста не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років (у сільській місцевості — без вимог до стажу роботи).

Документи  подаються за адресою: с. Смолигів, Луцький р-н, вул. Миру, 2. Телефон для довідок: 702312.