Депозити волинян додали бюджету 3,8 мільйона гривень ПДФО

У січні-лютому 2020 року з депозитних відсотків волинян до бюджету перераховано 3 мільйони 840 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.

Таким чином, внесок вкладників банку до бюджету у вигляді сплаченого ПДФО на 17 відсотків перевищує аналогічні показники минулого року.

В Головному управлінні ДПС у Волинській області звертають увагу громадян, котрі мають вклади у банках, що закон не зобов’язує їх подавати до податкових інспекцій жодних звітних документів щодо отриманого доходу у вигляд нарахування відсотків по депозиту.

Утримувати з нарахованих на депозитні вклади процентів ПДФО та перераховувати до бюджету суму податку зобов’язані банківські установи. Громадяни - вкладники у цьому випадку не виступають податковими агентами та не повинні окремо подавати декларацію, - наголошують в Головному управлінні ДПС Волині.

Сектор комунікацій Головного управління

ДПС у Волинській області