ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня пов’язаної з поширенням короновірусної хвороби № 2 від 28 березня 2020 року, розпорядження сільського голови від 31 березня 2020 р №8 встановлено, що поховання померлих осіб від коронавірусної хвороби здійснюється з дотриманням вимог:

1. Тіла померлих мають бути оброблені дезінфекційним хлорвмісним розчином та поміщені у непроникний герметичний пакет-мішок
  2. Поховання здійснюється у щільно закритій труні
  3. При здійсненні поховання померлого дозволяється перебувати одночасно у приміщенні не більше як 1 особа на 10 квадратних метрів та забезпечити відстань між ними не менше ніж 1,5 м
  4. Органи місцевого самоврядування здійснюють облік осіб, які були присутні під час поховання із зазначенням дати і часу перебування: прізвище, ім’я, по-батькові, адреси проживання, контактного номера телефону.

ПАМ’ЯТАЙТЕ: Порушення правил карантину передбачає кримінальну відповідальність для фізичних осіб з накладанням штрафу в сумі від 17000грн до 51000 грн, або обмеження волі до 3 років, якщо це привело до масового зараження і смерті людей передбачено кримінальну відповідальність з позбавленням волі від 5 до 8 років.

Телефон гарячої лінії