Сімейний лікар повідомляє

Згідно медичної реформи сімейний лікар вирішує про необхідність консультації вузького спеціаліста та діагностичної процедури пацієнту. Якщо пацієнт вважає, що йому необхідна та чи інша консультація, або діагностична процедура, то він може самостійно звернутися до будь-якого вузького спеціаліста та пройти будь-яку діагностичну процедуру самостійно на умовах платної послуги. Якщо лікар вирішує, що пацієнту потрібна консультація вузького спеціаліста, то він дає пацієнту електронне направлення, з яким він може звернутися до будь-якої поліклініки України.

Електронне направлення по телефонному дзвінку видаватися не буде, а буде видаватися при особистому прийомі у встановлені години за рішенням лікаря.

Сімейний лікар Смолигівської ОТГ