Смолигівська громада
Луцький район, Волинська область

Про призов громадян 1991-2000 років народження на строкову військову службу в квітні-травні 2018 року

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА ЛУЦЬКОГО ОБ’ЄДНАНОГО

МІСЬКОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

 

21.02.2018                                                                                   м. Луцьк                                         № 33

 

Про  призов громадян 1991-2000 років народження на строкову військову службу в квітні-травні 2018 року

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу  Президента України від 15 лютого 2018 року  № 33/2018 “Про організацію та проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби у 2018 році” та з метою організованого проведення чергового призову громадян на строкову військову службу

НАКАЗУЮ

1.З’явитись на призовну дільницю Луцького об’єднаного міського військового комісаріату для призову на строкову військову службу усім  громадянам 2000 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадянам, які народилися в 1991 - 1999 роках,  у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

2.Усім громадянам, які підлягають призову на строкову військову службу, прибути на призовну  дільницю за адресою: м. Луцьк, вул. Стефаника, 3а у встановлений час  з документами, що зазначені в повістках.  Громадяни,  які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути у Луцький об’єднаний  міський військовий комісаріат до 10 квітня 2018 р., та мати при собі документи, які посвідчують особу.

3.Усім особам призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території м. Луцька та Луцького району, негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

4.Керівникам підприємств, установ, організацій, в тому числі  навчально-виховних закладів, незалежно від їх  підпорядкування і форми власності, відкликати призовників з відряджень і забезпечити їх своєчасне прибуття на призовну дільницю.

5.Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

7. Наказ довести до особового складу в частині, що їх стосується.

ТВО військового комісара Луцького об’єднаного міського військового комісаріату

 

підполковник                           о/п              В.К.ФАЛЬЧУК« повернутися до списку оголошень