Смолигівська громада
Луцький район, Волинська область

Пісенна доля України

Опитувальник з розробки Стратегічного плану розвитку

Смолигівської громади

Зазиваючи весну

Дата створення: 17:41 29.02.2020

Останнього дня зими, зазиваючи весну, творчі колективи талановитих учнів ЗЗСО І -ІІІ ст. с.Хорохорин під керівництвом Харитонюк Ріти Володимирівни створили яскраве свято, яке надовго запам’ятається слухачам своєю різноманітною та професійно підготовленою музичною програмою. Юні вихованці, як завжди неперевершені, вони гордість та окраса Смолигівської громади.

Робоча зустріч з керівниками агроформувань та головами фермерських господарств Смолигівської ОТГ в рамках пілотного проєкту впровадження електронного фермерського реєстру «Державний аграрний реєстр"

Дата створення: 15:59 21.02.2020

 З початку 2020 року Волинь стала однією із шести областей, де впроваджується пілотний проєкт «Державний аграрний реєстр», який має на меті ідентифікувати суб’єктів ринку, спростити доступ до програм державної підтримки, банківського фінансування.

Семінар «Сучасні тенденції вирощування полуниці садової. Захист. Імунітет. Товарність ягоди»

Дата створення: 14:08 14.02.2020

  З ініціативи місцевих жителів Смолигівської громади та ПП «Магнат Агро» був проведений семінар на тему: «Сучасні тенденції вирощування полуниці садової. Захист. Імунітет. Товарність ягоди», який розпочався із розіграшу призів. Участь в семінарі взяли не тільки жителі с.Хорохорин, а й с.Смолигів, с.Зубильне та смт.Торчин.