Смолигівська громада
Луцький район, Волинська область

Пісенна доля України

Опитувальник з розробки Стратегічного плану розвитку

Смолигівської громади

Інформаційний ярмарок в Смолигівській ОТГ

Дата створення: 14:32 09.04.2019

    Громадська організація "Крило надії " у партнерстві з Сарнівською бібліотекою розпочала роботу в третьому етапі проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який виконується Асоціацією міст України в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). У Смолигівській ОТГ провели інформаційний ярмарок. Під час проведення заходу жителі громади мали змогу ознайомитись із процесом децентралізації в Україні, ознайомитися із досвідом позитивних та ефективних змін в успішних громадах України. Для усіх бажаючих ознайомитись з інформаційними матеріалами щодо реформи децентралізації - в приміщенні Сарнівської бібліотеки презентовано виставку "Моя громада - мій добробут ". #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС.

Сьогодні говорили з Головою молодіжної організації Консервативної партії Великої Британії Іваном Ботучаровим

Дата створення: 20:39 30.03.2019

   Надзвичайно приємно вітати гостей на Волині. Отримав задоволення від спільного візиту з Ivan Botoucharov та Александр Новак до Смолигівської ОТГ,  яка була створена за підтримки експертів Асоціації міст України, якій я, Богдан Самойленко, присвятив близько 10 років свого життя. Сьогодні, в «день тиші», спільно з головою Смолигівської ОТГ Галиною Прус Галина Прус говорили про здобутки, які отримала громада в результаті реформи децентралізації, відвідали інфраструктурні об‘єкти і, що головне, обговорили можливості співпраці громади та міжнародних інституцій щодо залучення грантових коштів та коштів іноземних інвесторів в розвиток територіальної громади...      Вірю у вірність вибраного шляху, вірю в спільну перемогу!

Зустріч із актором Львівського драмтеатру Онищаком Олегом

Дата створення: 14:09 27.03.2019

    Зустріч із актором Львівського драмтеатру Олегом Онищаком залишила в душах учнів незабутні враження та емоції. Пан Олег розповів про навчання та роботу в драмтеатрі. Особливо дітей зацікавила роль актора в художньому фільмі "Позивний Бандерас".

Проект ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» _Навчання в м.Київ

Дата створення: 22:36 28.02.2019

Продовжуємо працювати в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який виконується Асоціацією міст України в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС.