Смолигівська громада
Луцький район, Волинська область

Пісенна доля України

Опитувальник з розробки Стратегічного плану розвитку

Смолигівської громади

«Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні» (OUN WOMEN)

Дата створення: 15:17 17.10.2019

Смолигівська громада розпочала участь у проєкті «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні» (OUN WOMEN). ООН Жінки є структурою ООН, яка працює над питаннями гендерної рівності та розширенням прав і можливостей жінок. Світовий лідер у питаннях, які стосуються жінок та дівчат, організація ООН Жінки була заснована з метою покращення реалізації їх потреб у всьому світі.

Навчання з проектного менеджменту у Смолигівській громаді

Дата створення: 16:20 16.10.2019

Представники ГО «Центр правових та політичних досліджень «СІМ» в рамках реалізації проекту «Сприяння реформуванню сектору публічної безпеки у Західній Україні» за фінансової підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED) провели навчання із проектного менеджменту у Смолигівські громаді. Учасниками стали: активісти громади, депутати, апарат сільської ради.

ДОРОГИ, ШКОЛИ ТА АГРАРНИЙ БІЗНЕС: ПРО ЩО ГОВОРИЛИ З НАРДЕПОМ В СМОЛИГІВСЬКІЙ ОТГ

Дата створення: 19:24 24.09.2019

Про перспективи та ризики децентралізації, підтримку фермерів та нові напрацювання говорили під час зустрічі із народним депутатом України Вячеславом Рубльовим жителі Луцького району. Як відомо, в українському Парламенті стартував тиждень роботи з виборцями народних депутатів. Тож кожен нардеп впродовж цього часу має відвідати свій виборчий округ. Найперше Вячеслав Рубльов відвідав село Хорохорин, що в Смолигівській ОТГ, Луцького району. Ще будучи депутатом обласної ради Вячеслав Рубльов домігся виділення коштів на ремонт дороги в селі. Щоправда, грошей не вистачило, аби залатати усю розбиту ділянку. Тож народний депутат спільно з керівництвом ОТГ надалі працюватиме над тим, аби полагодити дорогу повністю.