Смолигівська громада
Луцький район, Волинська область

Делегація зі сходу

В рамках Проекту ПРООН «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» 17 серпня 2016 року був проведений навчальний візит до Смолигівської громади, в якій наявний успішний досвід реалізованих проектів в сфері місцевого економічного розвитку та створення нових робочих місць.

Метою стаді-туру було ознайомлення учасників-представників органів місцевої та регіональної влади, органів місцевого самоврядування з Донецької та Луганської областей з успішним практичним досвідом місцевого економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної технічної допомоги, розвитку бізнесу та створення нових робочих місць.

Гостям було цікаво дізнатися про досягнення та перешкоди у роботі об»єднаної громади. Учасники делегації відвідали у с.Смолигів Загальноосвітню школу І-ІІ ступеня, ДНЗ «Казка», завітали до сільської ради, будинку культури в с.Сарнівка, де ведуться клопіткі будівельні роботи по огородженні приміщення. Голова громади Прус Галина Дмитрівна з радістю була гідом для гостів. Багато запитань звучало до господині громади, яка ділилася своїм багатим досвідом. Презентувала також нове сучасне освітлення з використанням ВДЕ («Енергія сонця») центральної вулиці Миру, яке було оснащене при реалізації проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – ІІІ», здійснено за фінансування Європейського Союзу та Програми розвитку ООН в Україні, а також внесків з обласного, районного та сільського бюджетів.

Гості здійснили візит ще у логістичний центр ПрАТ «Волиньхолдинг» (корпорація Nestle) (с.Смолигів, Луцького району).

Смолигівська громада з радістю прийматиме гостей зі східних областей та ділитиметься досвідом!

Підготувала Слободюк І.М.« повернутися до списку новин