Волинська область, Луцький район

«Свято козацького духу»

Дата: 25.10.2017 10:13
Кількість переглядів: 80

Члени Клубу патріотичного виховання Сарнівського будинку культури, на чолі з керівником – Мельником Андрієм Леонідовичем, виявили бажання відзначити День українського козацтва разом з учнями-старшокласниками ЗОШ І-ІІІ ступеня села Хорохорин. Ця ідея сподобалася і була підтримана вчителями фізкультури обох навчальних закладів – Фіцом В.П. та Абрамовим С.Є. Вчителі та керівник Клубу спільно попрацювали над програмою змагань, врахувавши побажання учнів. Члени Клубу, напередодні змагань, облаштували смугу перешкод, місце для вогнища та зону відпочинку.

З великим нетерпінням дочекалися  цього дня. І ось лунає Гімн нашої держави, розвиваються на вітрі прапори України та Української Повстанської Армії. Змагання розпочато! Азарт, дружня підтримка, бажання перемогти заполонили сільський парк. Не було переможених – були переможці! Був козацький куліш, яким смакували в дружньому колі, було знайомство та спільні плани на майбутнє, які озвучували учні в присутності вчителів, учасників АТО – Мельника Андрія, Ляшука Богдана, сільського голови – Прус Г.Д., начальника гуманітарного відділу – Андрійчук С.М., директора Смолигівської ЗОШ І-ІІ ступеня – Марушка В.В.

І на завершення – Гімн нашої держави, ще з більшим почуттям патріотизму та з вірою у велике майбутнє України!

Підготував гуманітарний відділ Смолигівської сільської ради