Волинська область, Луцький район

Гуманітарна допомога від «Bokerner Clique»

Дата: 21.10.2016 11:01
Кількість переглядів: 78

Ранішній холодний дощ 4 жовтня 2016 року привітав німецьких гостей. Делегація з дванадцяти осіб прибула в село Смолигів        разом з гуманітарною допомогою від громадської організації «Гуманітарна допомога дитячим будинкам в Україні «Bokerner Clique» (Німеччина).

З радістю приймало гостей подружжя родини Прусів. Господиня Смолигівської сільської ради Галина Дмитрівна супроводжувала  та демонструвала німецьким гостям установи, які розміщені на території Смолигівської ОТГ. Каже, що шкода, дощ і холодно…  активні учасники Bokerner Clique самостійно розгрузили вантаж. Вони з гідністю виконали свою місію, донесли свою підтримку та  допомогу до маленької частинки Волині, а саме дітей.

Отримувачем гуманітарної допомоги вперше стала місцева громадська організація «Крило надії». Набувачами від німецького  донора: Смолигівська ЗОШ І-ІІ ступеня, Хорохоринська ЗОШ І-ІІІ ступеня, ДНЗ «Казка» с.Смолигів, Торчинська районна лікарня.  Варто зазначити, що коробки з одягом, який був у вжитку надані для дітей з малозабезпечених сімей, дітей-сиріт, дітей батьки  яких є учасниками АТО, діти які постраждали внаслідок ЧАЕС.

З літа 2013 року, Bokerner Clique збільшується в цілому до 20 активних і надійних членів. Це працьовиті добровольці - друзі,  різного віку, є подружні пари, які допомагають німецькій громадській організації вже багато років. Тепер Bokerner Clique сильне  співтовариство, не тільки з точки зору гуманітарної допомоги, а й, коли мова йде про особисті зустрічі. Допомогу отримала також  Затурцівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки», з якою уже раніше    налагоджені зв»язки.

Смолигівська громада вдячна за милосердя, тепло та турботу, яку донесли благодійники. Міжнародну руку допомоги потисли    місіонери з соціально-незахищеною верствою населення громади. Нехай Бог поверне всім учасникам делегації силу та здоров»я,  подарує щиру радість маленьких дитячих сердець.

Виконком сільської ради