Волинська область, Луцький район

Перший дзвоник

Дата: 05.09.2016 14:35
Кількість переглядів: 119

Першого вересня 2016 року дванадцять першачків привели батьки села Хорохорин та Михайлівки в оновлену загальноосвітню школу І-ІІІ ступеня села Хорохорин Луцького району. Будівельні роботи ще тривають, обкладають каменем цоколь та намощують щебінь під бруківку. Школі у 2016 році виповнилося 90 років! А вона стоїть красива, оновлена, справжня європейська школа. Реалізовуються два проекти «Капітальний ремонт покрівлі будівлі школи на вул.Шкільна, 2 у с.Хорохорин Луцького району Волинської області» та «Капітальний ремонт зовнішніх огороджуючих конструктивів та благоустрою будівлі школи на вул.Шкільна, 2 у с.Хорохорин Луцького району Волинської області», які були погоджені Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Надана субвенція з державного бюджету місцевому бюджету на формування інфраструктури об»єднаної територіальної громади.

Лунає музика, звучать слова привітання та настанови від директора школи Улітовської Н.В. першачкам. Виступила Смолигівський голова Прус Г.Д., яка щиро привітала всіх присутніх на святі та представила оновлену школу сказала, що найвища честь вкладати кошти у дітей тому, що діти це наше майбутнє та усієї України.

Представники ТОВ «Веселе Агро» вручили подарунки для школярів, які учні будуть використовувати під час свого навчання, а від ТОВ «Діброва» школярам вручили футбольні м»ячі.

Нехай щастить у новому навчальному році, високих освітніх здобутків та перемог!