Волинська область, Луцький район

Дата: 14.02.2018 15:18

Де є любов, там є життя

М.Ганді

Щороку у Хорохоринській школі святкується День Святого Валентина.

У цей день прийнято дарувати символічні листівки у формі серця, які висловлюють любов та дружбу, щирість та повагу, добро та тепло сердець. Тому вже напередодні було поставлено скриньку для валентинок, яка за короткий термін була наповнена символічними серцями.

З самого ранку педагог-організатор роздала учням рожеві та блакитні сердечка з іменами закоханих. Школярі протягом дня шукали свою половинку, а перші три пари отримали солодкі подарунки.

Для бажаючих створити дерево любові членами центру «Дозвілля» було проведено майстер-клас. Діти були в захваті від того, що за короткий час можна створити таке незвичайне дерево.

Святковий день закінчився флешмобом, який був переповнений позитивними емоціями.