Смолигівська громада
Луцький район, Волинська область

«Величаємо, тебе Мамо!»

Повний зал гостей зібрав концерт «Величаємо, тебе Мамо!» у будинку культури с.Сарнівка. Неймовірні виступи колективів та діток, і всі вітання для «Мам»! 
Мама подарувала нам життя, оберігала і захищала нас, коли ми були слабкими, та піклувалася про нас, даруючи найцінніший у світі скарб — безкорисливу материнську любов.
Дяка та шана матерям, за терпіння, витримку, дивовижну мудрість і мужність, з якими Ви, долаючи нинішні негаразди, зберігають віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Тож нехай під променями травневого сонця розтануть усі ваші негаразди!
Вклоняємося до землі матерям, чиї сини та доньки стали на захист України від російської агресії. Бажаємо усім щастя, здоров’я, душевного спокою, благополуччя, миру, Божої ласки і прихильності долі на довгі літа.
Сільський голова Г.Д. Прус привітала усіх матерів громади і закликала шанувати, вітати матерів, не тільки у їхнє свято, а кожен день, як співав Скрябін:
"я може трохи пізно став її розуміти…
і були часи коли я тижнями їй не дзвонив
і кожен раз коли вона мене обіймає…
я з радості плачу шо маю живих батьків…"

На данном изображении может находиться: 15 человек, в том числе Інна Марушко, люди улыбаются, люди стоят

На данном изображении может находиться: 5 человек, в том числе Валентина Поліщук и Юлія Бубела, люди стоят

На данном изображении может находиться: 6 человек, в том числе Юлія Бубела, люди стоят

На данном изображении может находиться: 9 человек, в том числе Інна Марушко, люди стоят и в помещении« повернутися до списку новин