Смолигівська громада
Луцький район, Волинська область

Вітаємо з Всесвітнім днем молоді

Серед багатьох свят, які відзначають всі країни світу – воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли молода людина починає самостійне життя, ухвалює перші власні рішення. 

Сучасна молодь має великий потенціал, запал та енергію, які саме у молодому віці потрібно спрямувати у правильне русло – формування особистості, розбудову суспільства, формування молодого політикуму.

Так, у Сарнівському будинку культури організували святкову програму з виступами талановитої молоді, флешмобом, ярмарками, майстер-класами, конкурсами, дитячою країною розваг та дискотекою. 

Дякуємо організаторам свята та вітаємо з Всесвітнім днем молоді та з нагоди свята бажаємо усім молодим успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, міцного здоров’я, незалежних думок та сил. 

У цей не простий для держави час, час соціальної напруги і нестабільності, бажаємо впевнено йти до своєї мети, прагнути якнайкраще реалізувати потенціал своїх можливостей для свого добробуту та добробуту усієї України.

        

 « повернутися до списку новин