Смолигівська громада
Луцький район, Волинська область

Агротуристичний кластер «ГорбоГори» на Львівщині - взірець шляху до фінансової спроможності волинських громад

В рамках програми «Маршрути успіхів» представники Смолигівської ОТГ здійснили поїздку до агротуристичного кластеру «ГорбоГори» на Львівщину.

Ознайомилися з активацією малого та середнього підприємництва, залучення туристичного потоку, додаткового доходу від обслуговування туристів, зростанням бюджетних надходжень, залученням інвестицій – як важелів економічного розвитку громади, співпрацею влади, бізнесу та громади у світлі децентралізаційних змін.

Волинське регіональне відділення Асоціації міст України організувало зустрічі у Солонківській громаді для ознайомлення з роботою приватного господарства «Агротемп». Відвідали також сімейне приватне господарство «Західний равлик», познайомилися з господарями Іриною та Іваном Юськевичі, які вирощують равлики максима та мюллер.

Провели зустріч з Каплінським Василем, заступником директора з наукової роботи у тваринництві, кандидатом ветеринарних наук, старшим науковим співробітником Інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України, який є фахівцем з генетики та розведення сільськогосподарських тварин.

        

 « повернутися до списку новин