Смолигівська громада
Луцький район, Волинська область

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ІНФОРМУЄ: Про проведення Луцьким відділенням УВД ФСС України у Волинській області страхових виплат потерпілим від нещасних випадків на виробництві у 2019 році

Упродовж  2019 року Луцьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області направило  6,3 млн. гривень на фінансування щомісячних страхових виплат для 256  потерпілих на виробництві та членів їх сімей. Видатки за цим напрямом зросли на 690 тис. гривень порівняно з 2018 роком.

 

Середній розмір щомісячної страхової виплати постраждалим внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань склав 2,04 тис. грн. Збільшення сум виплат пов’язано, зокрема, із проведенням з 01.03.2019 перерахунку розміру щомісячних страхових виплат , відповідно до якого щомісячні страхові виплати потерпілим і членам їх сімей зросли на 5%.

 

Бюджетом Фонду на 2020 рік передбачено проведення перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві (членам їх сімей) з 01 березня 2020 року на коефіцієнт 1,165 (116,5%).

 

Луцьким відділенням Фонду у 2019 році було надано одноразову допомогу в разі стійкої втрати професійної працездатності  сімом   потерпілим  на суму 91,5 тис. грн.  Одноразову допомогу в разі смерті потерпілого внаслідок нещасного випадку на виробництві отримало дві   сім’ї та п’ятеро  утриманців на суму 590  тис. грн.

 

За  2019 рік  Луцьким відділенням проведено  виплати на відшкодування допомоги по тимчасовій непрацездатності потерпілим від нещасних випадків на виробництві на суму 349,7 тис. грн. Середній розмір допомоги, яка була надана 33 потерпілим, становить 10,6  тис. грн.

 

Також була проведена значна робота щодо медичної та соціальної реабілітації потерпілих від нещасних випадків на виробництві. На цей вид страхових виплат перераховано 876,8 тис. грн.

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин