Семінар «Сучасні тенденції вирощування полуниці садової. Захист. Імунітет. Товарність ягоди»

З ініціативи місцевих жителів Смолигівської громади та ПП «Магнат Агро» був проведений семінар на тему: «Сучасні тенденції вирощування полуниці садової. Захист. Імунітет. Товарність ягоди», який розпочався із розіграшу призів. Участь в семінарі взяли не тільки жителі с.Хорохорин, а й с.Смолигів, с.Зубильне та смт.Торчин.

Перед початком семінару спікери мали змогу побувати на полях у с.Хорохорин, де вирощується полуниця.

Слухачів зацікавило питання збереження вологи у грунті. Також говорили про вирощування екологічно чистої продукції різних культур (зернових, пасльонових, розоцвіті), про особливості догляду та захисту, про шкідників та методи боротьби з ними.