Смолигівська громада
Луцький район, Волинська область

1 червня - День захисту дітей та Всесвітній день батьків

З Днем захисту дітей! Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми: безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Щоб кожна дитина могла б висловити власну думку, в незалежності від того, чи є вона такою, яку ми хочемо почути. Є бажання, щоб життя і здоров’я дитини були захищені максимально можливими засобами, які наявні в людства. Щоб система освіти слугувала для розвитку особистості та виховувала гідних патріотів своєї країни.

Це свято Прав дитини. У 1989 році ООН представила Конвенцію з прав дитини, міжнародний правовий документ, що визначає права дітей в державах-учасницях, до якої Україна приєдналася  в 1991 році. Конвенція є міжнародно-правовим документом обов'язкового характеру, що присвячений широкому спектру прав дитини.  Складається з 54 статей, що деталізують індивідуальні права осіб віком від народження до 18  на повний розвиток можливостей в умовах, вільних від голоду і нужди, жорстокості, експлуатації та інших форм зловживань. 

Наші діти, нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. А батькам бажаємо терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів!« повернутися до списку новин