Волинська область, Луцький район

Новорічний корпоратив

Дата: 02.01.2017 17:35
Кількість переглядів: 76

Вже традиційним стало святкувати Новий рік, влаштовувати вечірки, корпоративи та передноворічні вогники...

Вперше таке дійство організували у Сарнівському будинку культури. Запрошені були працівники Смолигівської та Хорохоринської шкіл, будинків культури, бібліотек, медицини та сільської ради. На корпоратив завітав Дід Мороз - староста та Снігурка - голова громади, які вітали колег та зичили всім здоров"я, щастя, миру та благополуччя.

Вітання, пісні, різні сценки презентували колективи. Були організовані веселі ігри, у яких більшість брала участь. Вручали подарунку, солодощі. Панував радісний передсвятковий Новорічний настрій.

Свято закінчилося фуршетом, який доповнили колядками та українськими народними піснями.