Смолигівська громада
Луцький район, Волинська область

Останній дзвінок у Смолигівській ЗОШ І-ІІ ступеня

2016-05-27

  Таке очікуване свято пройшло на подвір'ї нашої школи. На свято завітало багато гостей – колишні вчителі школи – Ніцевич О.В. та Масловська Л.П., депутат районної ради – Гончарук Я.О., батьки, бабусі, дідусі, старші братики та сестрички наших школярів.

  Перед присутніми із вітаннями і побажаннями виступила директор школи – Марушко В.В., голова сільської ради – Прус Г.Д., мама випускниці – Тиндюк С.В., класний керівник дев'ятикласників – Скопюк Н.Ф. та перша вчителька – Трохимович О.В.

  Заступник директора з навчально-виховної роботи Климюк І.О., директор школи Марушко В.В. та голова сільради Прус Г.Д. провели нагородження грамотами та подяками переможців та учасників обласних та районних олімпіад, призерів спортивних змагань. За отримані призові місця учні одержали грошові премії, також учнівські колективи 5-9 класів отримали солодкі призи за активну громадську позицію та навчальні досягнення (за фінансування сільської ради).

  Випускники у віршованій формі дякували своїм наставникам за добру науку, за дружню підтримку, за цікаве шкільне життя. Прощаючись із дитинством, зичили щасливої долі та сповнення заповітних мрій своїм одноліткам та молодшим друзям.

 Сердечно дякували вчителям за самовіддану працю, за турботу і знання, які вони дають своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість.

  Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших наших учнів: взято першу сходинку на шляху пізнання.
 

 Отже, усім школярам бажаємо гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!!!                                   « повернутися до списку новин