Смолигівська громада
Луцький район, Волинська область

Жива бібліотека «Моя громада – мій добробут»

  Жива бібліотека «Моя громада – мій добробут» В рамках проекту ПУЛЬС в Сарнівській бібліотеці говорили про те, які позитивні зміни чекати громадам в результаті децентралізації. Представники органів місцевого самоврядування зібралися на зустріч з жителями громади в форматі живої бібліотеки. «Жива бібліотека» була влаштована і працювала зовсім як справжня. Тільки наповнювали її не паперові книги, а живі люди, і читання проходило як діалог особистостей. Різнобічних запитань до книг було надзвичайно багато, що засвідчує актуальність теми. Запрошені експерти по децентралізації жваво та активно відповідали на поставлені запитання учасників «Живої бібліотеки» та розповідали про процес створення та розвиток Смолигівської ОТГ. Голова громади Прус Галина розповідала про реформу у галузі медицини, говорила про подальші кроки розвитку громади. Підкреслила небайдужість населення до змін у громаді, активність та ініціативність. Начальник гуманітарного відділу розповідала про реформу у галузі освіти, культури. Заступник голови спілкувалася з учасниками про проектну діяльність, а головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, інвестицій та економічного аналізу Локачинської РДА Ярошук Тетяна – відзначила оглядні переваги процесу децентралізації у Смолигівській ОТГ, з якими буде ділитися в Локачинському районі і просуватиме реформу у своєму районі. Спілкувалися також і у стінах Хорохоринської ЗОШ І-ІІІ ступеня, де ще були присутні експерти: в.о. старости Мельничук Анатолій та начальник відділу соціального захисту Шабатовська Валентина.

  Захід проводився в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС. Проект реалізовувався протягом 2,5 місяців Сарнівською бібліотекою в партнерстві з Громадською організацією «Крило надії».

  Мешканці Смолигівської об’єднаної громади провели кілька годин у місцевій бібліотеці в компанії з «живими книгами». В ролі фоліантів виступали люди, спеціалісти в тій чи іншій галузі. Усіх присутніх об’єднав проект «Пульс», спрямований на зміцнення місцевого самоврядування. Дякуємо організаторам за довіру та надану можливість спілкуватися, збагачуватися знаннями, ідеями та ділитися досвідом!

          « повернутися до списку новин