Смолигівська громада
Луцький район, Волинська область

На засіданні Смолигівської громади обговорили питання фізичної культури та масового спорту

Сьогодні, 16 березня 2017 року відбулось засідання новоствореної об’єднаної територіальної Смолигівської громади, до якої входять села: Сарнівка, Дубичанське, Хорохорин, Михайлівка та Барвінок Луцького району  Волинської області. 

На засідання запросили директора Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимира Петровича Новосада. Він ознайомив присутніх депутатів з роботою обласного і місцевих центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», розповів про умови створення сільського центру ФЗН «Спорт для всіх» у новоствореній Смолигівській громаді, а також ознайомився зі спортивною інфраструктурою краю.

Керівник наголосив, що створення сільського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у Смолигові є відповідальним кроком для реалізації прав громадян різних вікових категорій на заняття фізичною культурою та спортом. А також зауважив, що важливим є залучення представників органів місцевої влади до реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація». 

Однією з цілей, до якої треба прагнути, на думку Володимира Новосада, є розбудова спортивної інфраструктури для занять фізичною культурою і масовим  спортом за місцем проживання та організація на відповідних територіях  належної роботи із забезпечення рухової активності населення від дошкільнят до людей похилого віку. Для цього необхідно передбачити у відповідних бюджетах кошти на створення умов для занять фізичною культурою і масовим спортом. Також вибудувати нормативно-правову базу для формування та реалізації багатовекторної комплексної системи заохочення  громадян до рухової активності, що сприятиме розв’язанню гуманітарних і соціально-економічних проблем для особи, суспільства, держави.« повернутися до списку новин