Смолигівська громада
Луцький район, Волинська область

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

 9 листопада 2017 р. – зустріч працівників Центру з надання правової допомоги з учнями 9-10 класів.

         Виступали: Світлана Прус (головний спеціаліст відділу право просвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги) розповідала про положення Декларації прав дитини, зокрема про сімейне виховання, захист дітей, освітні можливості. Згадували про положення Декларації прав людини і їх втілення у світі та Україні.

       Носкова Людмила (начальник відділу право просвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги) ознайомила з механізмом захисту прав неповнолітніх та структурними державними органами, які його здійснюють. Розглянули з учнями та вчителем правознавства сторони судового процесу, їх обов’язки та повноваження.

         Працівники Центру запропонували ознайомитися учням з плакатами про судовий процес та скласти пазли, ними ж привезені, які відображали зал судового засідання,з чим учні успішно справилися.

        Учням і вчителю права було роздано буклети: «Твої права – твій захист та безоплатна правова допомога в Україні» і було запрошено до співпраці з їх організацією, за що ми їм щиро вдячні.

« повернутися до списку новин