Смолигівська громада
Луцький район, Волинська область

Пісенна доля України

Опитувальник з розробки Стратегічного плану розвитку

Смолигівської громади

Cерпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Смолигівської сільської ради

Дата створення: 13:09 29.08.2018

29 серпня 2018 року в БК с. Сарнівка відбулася серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Смолигівської сільської ради. В роботі конференції взяли участь сільський голова – Прус Г.Д., начальник гуманітарного відділу – Андрійчук С.М. та провідний спеціаліст гуманітарного відділу – Бубела Ю.П. Також, і це вже стає традицією, на конференцію запрошено гостей: директора Центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації Толстіхіна Леоніда Миколайовича та методиста Центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації – Яцюк Ольгу Богданівну, інспектора із зв’язків з громадськістю Управління поліції у Волинській області, лейтенанта поліції Ткачука Романа.

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ІНФОРМУЄ

Дата створення: 12:12 21.08.2018

Англомовний волонтер із Єгипту у Хорохоринській ЗОШ

Дата створення: 09:29 17.08.2018

«Я поважаю ваш героїчний вчинок – залишити своїх рідних, звичне середовище, поїхати в іншу країну та навчати волинських дітей», - Олександр Савченко зустрівся з волонтерами мовних таборів.

Відпочинок «по Хорохоринські»

Дата створення: 15:10 10.08.2018

 Відпочивати можна по різному. Комусь добре біля екрану телевізора, хтось біля комп”ютера «вбиває» час, а група ентузіастів із Хорохорина на чолі із невтомним туристом Василем Петровичем Фіцом любить подорожувати. Ще стільки невідомого та цікавого поруч.

Конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу земельних відносин та благоустрою території сільської ради

Дата створення: 11:12 23.07.2018

                                                                                             ОГОЛОШЕННЯ

Вокальний колектив Сарнівського Будинку культури відвідав Велицьку громаду

Дата створення: 23:10 12.07.2018

Вокальний колектив Сарнівського Будинку культури відвідав Велицьку громаду з культурною програмою. Надзвичайно привітні глядачі зустріли колектив бурхливими оплесками... Пісні , які були подарованні колективом, виконувалися разом з глядачами.  Минулого року вокальний колектив Велицької громади брав участь у святкуванні Дня села Смолигів. Наш візит був відповіддю на їх приїзд до нас.  Тепер ми знову будемо чекати Велицьк на сценах закладів культури нашої громади. Приємно співпрацювати з творчими та надзвичайно талановитими людьми.

Відпочинок з вело та капаквестом

Дата створення: 22:54 07.07.2018

Міксовий день із вело та капаквестом. Відкривали нові туристичні точки сіл Смолигів та Сарнівка, розгадували ребуси, інтелектуальні завдання на картах-схемах та знаходили до якого пункту необхідно рухатись учасникам команд.  Також вчили безпеки граючись та розважали у формі командної гри працівники Академії Капоейри (м. Луцьк) спільно з Управлінням патрульної поліції у Волинській області. На учасників чекали захоплюючі завдання, малювання кольоровим піском, чудова фотозона, можливість відчути себе в ролі поліцейського, звичайно призи переможцям та солодкий стіл.  Безмежна вдячність організаторам та всім учасникам.

Делегація з Харківської та Вінницької областей

Дата створення: 20:26 26.06.2018

26 червня Смолигівська громада, на чолі очільниці Прус Галини, радо приймала гостей в рамках навчальної поїздки під назвою «Розвиток сільських територій на Волині» для представників об’єднаних територіальних громад Харківської та Вінницької областей до Волинської області за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, що здійснив Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Найкраща пора у людському житті – дитинство_1 червня_20118

Дата створення: 15:42 01.06.2018

Найкраща пора у людському житті – дитинство. Саме від того, як воно пройшло і залежить майбутнє кожної людини. Щодня ми, дорослі, маємо створювати такі умови, щоб кожна дитина почувала себе радісною і потрібною, оточеною ласкою і турботою і була впевненою в своїй значимості.