Пісенна доля України

Опитувальник з розробки Стратегічного плану розвитку

Смолигівської громади

Делегація з Харківської та Вінницької областей

Дата створення: 20:26 26.06.2018

26 червня Смолигівська громада, на чолі очільниці Прус Галини, радо приймала гостей в рамках навчальної поїздки під назвою «Розвиток сільських територій на Волині» для представників об’єднаних територіальних громад Харківської та Вінницької областей до Волинської області за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, що здійснив Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Найкраща пора у людському житті – дитинство_1 червня_20118

Дата створення: 15:42 01.06.2018

Найкраща пора у людському житті – дитинство. Саме від того, як воно пройшло і залежить майбутнє кожної людини. Щодня ми, дорослі, маємо створювати такі умови, щоб кожна дитина почувала себе радісною і потрібною, оточеною ласкою і турботою і була впевненою в своїй значимості.

"Я-Українка"_2018

Дата створення: 21:43 30.05.2018

23 травня в Офіційному будинку прийомів відбулась Урочиста частина Всеукраїнського проекту "Я-Українка", який об’єднав 150 успішних жінок, які поєднують наполегливу працю і любов до України. Мені, як голові Смолигівської громади було присвоєно народне звання "Берегиня України" вручено Орден та Почесну грамоту "За особистий внесок у розвиток української держави та духовне відродження нації" та занесено ім’я до книги Пошани " Я-Українка". Я щиро вдячна проекту за високу відзнаку моєї праці та досягнень нашої громади. А також вдячна всім жителям громади за допомогу і підтримку тому, що це наша спільна нагорода. Слава Україні!

Концерт до Дня матері

Дата створення: 23:47 20.05.2018

«Тиждень безпеки життєдіяльності» у Смолигівській ОТГ

Дата створення: 15:01 11.05.2018

В рамках програми «Тижня безпеки життєдіяльності» в закладах освіти Смолигівської громади, за погодженням з начальником Луцького міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Волинській області Оліферчуком Василем Віталійовичем відбулися навчання з пожежної безпеки.

День пам’яті та примирення

Дата створення: 16:02 08.05.2018

8 травня 2018 р. в с. Хорохорин, біля пам’ятника полеглим у Другій світовій війні відбувся мітинг з нагоди Дня пам’яті і примирення.

Ми – Україна! ЮНІ ПЕРЛИ ВОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата створення: 19:07 29.04.2018

Німці не порівнюють нас з сирійцями тому, що українська молодь сприймається, як розумна та освітчена, говорила голова Смолигівської сільської ради Г.Д.Прус на звітному концерті ЗОШ І-ІІ ступенів с.Смолигів. Цінують тих хто знає іноземну мову та йде у ногу з ІТ-технологіями, а не тих хто хизується тим, що уміє говорити лайливі слова та пити. Такі слова повинні лягати в основу виховання молоді. Дяка та шана учителям, які виховують гідних українців.

Конкурс проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет Смолигівської ОТГ - 2018"

Дата створення: 12:27 17.04.2018

Смолигівська сільська рада прийняла Положення про Громадський бюджет громади, яке визначає основні засади процесу взаємодії органу місцевого самоврядування та жителів громади щодо впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу коштів сільського бюджету та покликане активізувати участь громадян у прийнятті рішень місцевого значення, забезпечити прозорість та відкритість органу місцевого самоврядування та впровадження кращих європейських практик взаємодії влади та громади. Запровадження Бюджету участі сприятиме налагодженню системного діалогу органів місцевого самоврядування з мешканцями громади, створенню умов для прямого волевиявлення жителів, а також реалізації територіальною громадою права брати участь у процесі розробки та ухвалення рішень щодо питань місцевого значення, покращенню інфраструктури ОТГ та добробуту його мешканців.