Смолигівська громада
Луцький район, Волинська область

Пісенна доля України

Опитувальник з розробки Стратегічного плану розвитку

Смолигівської громади

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти (агітбригад)

Дата створення: 10:56 02.04.2018

30. 03. 2018 р. продовжено обласний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти (агітбригад) "Земля - наш спільний дім" на території Смолигівської ОТГ. Конкурс проводиться щорічно з метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Програмою конкурсу були передбачені: -презентація еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності; -конкурсні виступи. Смолигівська громада вперше приймала конкурс такого формату. Сарнівський Будинок культури зміг вмістити учасників 13 екологічних команд, їх уболівальників, гостей, серед яких була делегація з Німеччини, місцевих жителів та учнів Смолигівської школи, яким було цікаво переглянути виступи інших. У хорошій, дружній атмосфері відбувався конкурс. Глядачі в залі вболівали за кожну команду, бо виступи були цікавими, різноманітними, захоплюючими. Учасники агітбригад звітували за проведену річну роботу. Конкурсні виступи поєднували різні жанри, стилі та напрями мистецтва, демонстрували власні досягнення у просвітницькій та природоохоронній діяльності . Та найбільш вразила дружня та піднесена атмосфера , яка панувала під час проведення заходу . Всі учасники цього грандіозного дійства мали можливість зустрітися, познайомитися, обмінятися досвідом та контактами… Адже всі учасники роблять одну велику справу – борються за екологічно-чисте майбутнє свого регіону. Члени німецької громадської організації «Гуманітарна допомога дитячим будинкам в Україні «Bokerner-Clique»» були вражені проведеною роботою агітколективів… Bernhard Bonne німецький фермер, зауважив, що за кордоном, зокрема у Німеччині, тема раціонального використання природних ресурсів є однією з найважливіших. І той факт, що українські діти організовуються і агітують усіх на участь у різних природоохоронних акціях, є дуже важливим і, обов’язково, стане темою для обговорення серед його друзів у Німеччині. Завершилася конкурсна програма… Продовжилася робота журі. Зі слів голови журі, директора Волинського обласного еколого-натуралістичного центру, Остапчук Валентини Адамівни вибирати кращих серед кращих справа дуже і дуже нелегка, але пріорітетом визначення призових місць була проведена робота за рік. Адже основним завданням екологічних бригад - показати самим та навчити інших робити наш світ ще прекраснішим. Перші місця - "Терра" (Камінь-Каширський район); "Еколог" (смт Цумань); "Бумеранг"(смт Маневичі). Володарем ГРАН-ПРІ став колектив екологічної просвіти "Ecoway" (КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №7 – природничий ліцей») Команда «Невгамовні» ЗЗСО с. Смолигів зайняла друге місце, з чим ми їх і вітаємо. Попереду в кожної команди нові справи та нові досягнення.

Профорієнтаційна робота в школі

Дата створення: 15:53 05.03.2018

      Профорієнтаційна робота в школі -  одна з основних . Кожен учень, студент, вчитель та викладач має розуміти її важливість. Сучасна освіта зобов’язує педагогів шукати нові форми і засоби донесення інформації до учасників освітнього процесу, а учнів - відповідально поставитися до вибору майбутньої професії.

До Міжнародного дня рідної мови було проведено диктант

Дата створення: 15:20 21.02.2018

  21 лютого 2018 р. з нагоди Міжнародного дня рідної мови у школі проведено «диктант єдності».

Звітний концерт ЗОШ І-ІІІ ст. с.Хорохорин

Дата створення: 18:36 17.02.2018

Вони талановиті та обдаровані, справжні артисти, учні ЗОШ І-ІІІ ст. с.Хорохорин показали себе на всі 100, на звітному концерті школи. Уклін та щира вдячність від батьків, вихованців та сільського голови за невтомний труд Риті Володимирівні.

День Святого Валентина

Дата створення: 15:18 14.02.2018

Де є любов, там є життя

Ягідництво: крок за кроком

Дата створення: 22:02 26.01.2018

     25 січня в селі Хорохорин, що входить до складу Смолигівської ОТГ, провели конференцію з питань розвитку ягідництва. Сама громада виступила ініціатором і організатором заходу.