Смолигівська громада
Луцький район, Волинська область

Пісенна доля України

Опитувальник з розробки Стратегічного плану розвитку

Смолигівської громади

Флешмоб, карооке,аквагрим - до Дня Соборності України

Дата створення: 15:34 22.01.2018

До Дня Соборності України в школі учнями Смолигівської ЗОШ учнівського самоврядування був проведений флешмоб «Україна- це я ,Україна- це ти».Також було проведене карооке "Україна - перлина".Де учні 1-9 класів виконували пісні про Україну.

Концерт на Святе Водохреща

Дата створення: 19:16 20.01.2018

  Ще не встигли прийти свята як скоро вони минають. Як співається в коляді: «А той третій празник – Святе Водохреща». Хрещення Господнє – третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу. Святковим концертом порадували жителів Смолигівської громади та гостей свята, неймовірно прекрасні виступи колективів, родин у Хорохоринському будинку культури. В оновленому глядацькому залі «знову» і вперше заспівали. Зал був переповнений. Лунали колядки та щедрівки, прославляли народження Христа.     Дякуємо всім виступаючим, організаторам та директору БК с.Хорохорин Улітовській Катерині за відпочинок серця та душі!

Корпоратив у Смолигівській громаді

Дата створення: 21:12 30.12.2017

  Щирі привітання звучали від сільського голови Галини Прус з прийдешнім Новим 2018 роком. Згадали про плідну працю у 2017 році, реалізовані проекти, співпрацю, друзів, колег, навчання та подальшу роботу. Долучився до привітань в.о. старости Анатолій Мельничук, який щиро подякував за зміни які відбулися у Хорохорині, завдяки приєднанню до Смолигівської сільської ради.

Жива бібліотека «Моя громада – мій добробут»

Дата створення: 20:22 19.12.2017

  Жива бібліотека «Моя громада – мій добробут» В рамках проекту ПУЛЬС в Сарнівській бібліотеці говорили про те, які позитивні зміни чекати громадам в результаті децентралізації. Представники органів місцевого самоврядування зібралися на зустріч з жителями громади в форматі живої бібліотеки. «Жива бібліотека» була влаштована і працювала зовсім як справжня. Тільки наповнювали її не паперові книги, а живі люди, і читання проходило як діалог особистостей. Різнобічних запитань до книг було надзвичайно багато, що засвідчує актуальність теми. Запрошені експерти по децентралізації жваво та активно відповідали на поставлені запитання учасників «Живої бібліотеки» та розповідали про процес створення та розвиток Смолигівської ОТГ. Голова громади Прус Галина розповідала про реформу у галузі медицини, говорила про подальші кроки розвитку громади. Підкреслила небайдужість населення до змін у громаді, активність та ініціативність. Начальник гуманітарного відділу розповідала про реформу у галузі освіти, культури. Заступник голови спілкувалася з учасниками про проектну діяльність, а головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, інвестицій та економічного аналізу Локачинської РДА Ярошук Тетяна – відзначила оглядні переваги процесу децентралізації у Смолигівській ОТГ, з якими буде ділитися в Локачинському районі і просуватиме реформу у своєму районі. Спілкувалися також і у стінах Хорохоринської ЗОШ І-ІІІ ступеня, де ще були присутні експерти: в.о. старости Мельничук Анатолій та начальник відділу соціального захисту Шабатовська Валентина.

До Дня пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.

Дата створення: 21:54 24.11.2017

Мовчати про це не можна, не сила,

Революція Гідності

Дата створення: 21:52 20.11.2017

20 листопада 2017 року в ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Хорохорин відбулась фото-презентація «Революція Гідності. Пам'ять про Небесну Сотню», присвячена 4-й річниці початку Євромайдану 21 листопада 2013 року. Перед учнями 8,9,10-х класів та вчителями виступав Каліщук Ярослав Петрович, вчитель історії, який нагадав про початки євро інтеграційних процесів України з 2007 року, підтримку цього курсу Президентом В. Януковичем та Урядом М. Азарова.    Було розглянуто причини суспільного невдоволення припиненням європейського вектора політики України та зміною його на проросійську зовнішню політику 2013 року, що населення сприйняло як обман зі сторони влади і вийшли на акції мирних протестів. На світлинах було представлено факти силового розгону демонстрантів у Києві, розстріли снайперами мирних жителів….протистояння від початку до кінця лютого 2014року. Було з’ясовано суть понять «Євромайдан», «Автомайдан», «тітушки», «волонтери», «добровольці», «силовики», «Беркут»….та розкрито їх роль у цих подіях.     Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять про загиблих на Майдані, переглянувши їх фото розділу «Герої - не вмирають», віднайшовши з-поміж них волинян. Вчителем було зроблено висновок про те, що демократія не завжди є мирним засобом державотворення: з думкою більшості влада не хоче рахуватися і здійснює насильство. Каліщук Я.П. підсумував: безвізовий в’їзд у Європу для українців став можливим ціною крові «Небесної сотні»….

«Скарбничка спостережливих і допитливих» з учнями 2-4 класів.

Дата створення: 21:55 16.11.2017

15 листопада вчитель початкових класів Щербюк Ольга Анатоліївна провела інтелектуальну гру «Скарбничка спостережливих і допитливих» з учнями 2-4 класів.