Смолигівська громада
Луцький район, Волинська область

Пісенна доля України

Опитувальник з розробки Стратегічного плану розвитку

Смолигівської громади

Революція Гідності

Дата створення: 21:52 20.11.2017

20 листопада 2017 року в ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Хорохорин відбулась фото-презентація «Революція Гідності. Пам'ять про Небесну Сотню», присвячена 4-й річниці початку Євромайдану 21 листопада 2013 року. Перед учнями 8,9,10-х класів та вчителями виступав Каліщук Ярослав Петрович, вчитель історії, який нагадав про початки євро інтеграційних процесів України з 2007 року, підтримку цього курсу Президентом В. Януковичем та Урядом М. Азарова.    Було розглянуто причини суспільного невдоволення припиненням європейського вектора політики України та зміною його на проросійську зовнішню політику 2013 року, що населення сприйняло як обман зі сторони влади і вийшли на акції мирних протестів. На світлинах було представлено факти силового розгону демонстрантів у Києві, розстріли снайперами мирних жителів….протистояння від початку до кінця лютого 2014року. Було з’ясовано суть понять «Євромайдан», «Автомайдан», «тітушки», «волонтери», «добровольці», «силовики», «Беркут»….та розкрито їх роль у цих подіях.     Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять про загиблих на Майдані, переглянувши їх фото розділу «Герої - не вмирають», віднайшовши з-поміж них волинян. Вчителем було зроблено висновок про те, що демократія не завжди є мирним засобом державотворення: з думкою більшості влада не хоче рахуватися і здійснює насильство. Каліщук Я.П. підсумував: безвізовий в’їзд у Європу для українців став можливим ціною крові «Небесної сотні»….

«Скарбничка спостережливих і допитливих» з учнями 2-4 класів.

Дата створення: 21:55 16.11.2017

15 листопада вчитель початкових класів Щербюк Ольга Анатоліївна провела інтелектуальну гру «Скарбничка спостережливих і допитливих» з учнями 2-4 класів.

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Дата створення: 21:57 09.11.2017

 9 листопада 2017 р. – зустріч працівників Центру з надання правової допомоги з учнями 9-10 класів.

«Свято козацького духу»

Дата створення: 10:13 25.10.2017

  Члени Клубу патріотичного виховання Сарнівського будинку культури, на чолі з керівником – Мельником Андрієм Леонідовичем, виявили бажання відзначити День українського козацтва разом з учнями-старшокласниками ЗОШ І-ІІІ ступеня села Хорохорин. Ця ідея сподобалася і була підтримана вчителями фізкультури обох навчальних закладів – Фіцом В.П. та Абрамовим С.Є. Вчителі та керівник Клубу спільно попрацювали над програмою змагань, врахувавши побажання учнів. Члени Клубу, напередодні змагань, облаштували смугу перешкод, місце для вогнища та зону відпочинку.

«Посадили сад Любові»

Дата створення: 10:00 25.10.2017

На електронну адресу гуманітарного відділу надійшов лист, який спонукав до дії.

«Відпочинок для душі»

Дата створення: 09:44 25.10.2017

   Похмурий осінній день… Чи може він принести спокій та радість? «Може!» - скажуть працівники освіти та культури Смолигівської ОТГ.

Проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)

Дата створення: 19:30 22.10.2017

 12 жовтня 2017 року  в  с. Смолигів та 19 жовтня 2017 року в с.Хорохорин, Волинська область пройшли вуличні акції «Децентралізація – нові можливості». Дані заходи проведено в партнерстві Сарнівської бібліотеки  та ГО  «Крило надії». На акцію завітали жителі  сіл Смолигівської громади, місцеві депутати, працівники сільської ради, закладів культури, медицини та працівники шкіл. В рамках акції учасникам проведено роз’яснення з питань важливості реформи децентралізації, актуальних питань реформи освіти, охорони здоров’я тощо. Усім  присутнім вручено сумки з інформаційними матеріалами.

ВОЛИНСЬКА ГРОМАДА ЗДІЙСНИТЬ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬ

Дата створення: 12:14 08.10.2017

Вісімнадцять українських об'єднаних територіальних громад (ОТГ) отримають гранти загальною сумою 2,2 млн гривень на впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності. Серед цих об'єднаних територіальних громад опинилася і волинська – Смолигівська ОТГ. Йдеться про розробку плану дій зі сталого енергетичного розвитку, проведення енергоаудитів та виготовлення енергопаспортів будівель.

Запрошуємо жителів Смолигівської ОТГ та всіх бажаючих взяти участь у Проекті «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізовуватиметься протягом жовтня-листопада у БК с.Сарнівка та БК с.Хорохорин

Дата створення: 12:10 08.10.2017

Проект виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

«Україна відзначила свою 26-ту річницю!»

Дата створення: 14:02 24.08.2017

  Святкування Дня Незалежності України традиційно відбувалося у стінах Будинку культури села Сарнівка. Урочисту частину розпочала сільський голова Прус Г.Д.,  яка привітала жителів громади з головним державним святом нашої країни. Також Галина Дмитрівна висловила щиру подяку усім тим, хто брав участь у підготовці до Дня села Смолигів.