Пісенна доля України

Опитувальник з розробки Стратегічного плану розвитку

Смолигівської громади

Самозайнятість населення – перспектива розвитку сільських територій

Дата створення: 11:41 15.03.2017

З серпня 2015 року на Волині створено Смолигівську сільську об’єднану територіальну громаду, головою якої є Галина Прус. В селі Хорохорин, що входить до згаданої ОТГ запроваджено унікальний досвід становлення господарів шляхом самозайнятості, а саме вирощування ягід полуниці та пекінської капусти.

МАРШРУТ УСПІХУ!

Дата створення: 22:42 14.03.2017

У рамках проекту ПУЛЬС, що реалізується АМУ, Офісом реформ сьогодні організований навчальний візит до Смолигівської ОТГ Луцького району. Його учасниками були сільські голови восьми районів області, які перебувають на шляху формування ОТГ. Голова ОТГ Г.Прус, консультанти Офісу реформ В.Гром, В.Малиновський, виконавчий директор РВ АМУ Б.Самойленко поділилися досвідом діяльності ОТГ, а директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Ю.Горбенко - можливостями ОТГ в аграрному секторі.   Учасники ознайомилися з інфраструктурою сіл Смолигів та Хорохорин.

Від задумів до реальності

Дата створення: 20:26 10.03.2017

10 березня відбулося офіційне відкриття СТАРОСТАТУ в с.Хорохорин. Зелену стрічку перерізали голова Смолигівської громади Прус Г.Д. та староста сіл Хорохорин та Михайлівка Мельничук А.А.

Свято 8 Березня

Дата створення: 19:21 10.03.2017

Найкращі привітання пролунали з уст найменших вихованців Смолигівського ДНЗ «Казка». Вітали зі святом весни, міжнародним жіночим днем, святом 8 Березня матусь, бабусь, сестричок та усіх жінок. Хлопчики та дівчатка продемонстрували свою артестичність та майстерність у танцях та співах.

Свято закоханих

Дата створення: 19:36 23.02.2017

Свято закоханих в  будинку культури с. Хорохорин проводиться не перший рік. Присутні почули прекрасні  слова і чудесну музику.  Всі слухали з відкритим і чекаючим серцем,зрозумівши ті істини, які не тільки вчать, а й перевертають все життя і знають,що таке одне серце на двох.

Відпочинок душі

Дата створення: 20:00 20.02.2017

14 лютого, в День Святого Валентина, у будинку культури с.Сарнівка відбувся концерт духової музики. На зустріч з прекрасним, і для багатьох з незнайомим прийшли різновікові категорії глядачів: від 7 до 70 років. Заворожені чарівним звучанням духових інструментів, здивовані майстерністю музикантів, і діти, і дорослі аплодували стоячи.

Стежками району: яскравий Смолигів заряджають сонячними батареями

Дата створення: 19:41 16.02.2017

Смолигівська сільрада стала однією з найперших на Волині, яка увійшла до сільської ОТГ, і нині селяни на чолі з багаторічним керівником осучаснюють та розвивають населені пункти об’єднаної громади.

Програма робочого семінару за участю ОТГ Волині та Хмельниччини

Дата створення: 10:02 13.02.2017

Пройшов робочий семінар з метою обміну досвіду представників ОТГ Волині та Хмельниччини, що відбувся 9-10 лютого 2017 року. Перший день працювали у бізнес-центрі «Директорія» м.Луцьк, а 10 лютого здійснили ознайомчий візит в Смолигівську ОТГ з успішними результатами.

Вечір колядок

Дата створення: 16:43 21.01.2017

19 січня закінчувався дванадцятиденний період святок. Вже відсвяткували Різдво з 12 стравами, Василя з багатим святковим столом та Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.