Пісенна доля України

Опитувальник з розробки Стратегічного плану розвитку

Смолигівської громади

В ОТГ планують передбачити посаду спеціаліста з розвитку сільських територій

Дата створення: 11:30 11.01.2017

10 січня цього року директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко за участю заступника Людмили Петриканин провели робочу зустріч з головою Зимнівської об’єднаної територіальної громади В’ячеславом Католиком та головою Смолигівської об’єднаної територіальної громади Галиною Прус.

Новорічний корпоратив

Дата створення: 17:35 02.01.2017

Вже традиційним стало святкувати Новий рік, влаштовувати вечірки, корпоративи та передноворічні вогники...

Новорічний ранок у Смолигівській школі

Дата створення: 12:58 28.12.2016

Новорічне свято для діток Смолигівської ЗОШ І-ІІ ступеня пройшло на славу. Атмосфера була святковою та радісною. Були присутні діти з 1 по 5 класи. Ранок був насиченим цікавими казковими героями. Батькам дійство сподобалося, а у дітей залишилися лише позитивні враження та емоції. Найбільше вражені дітлахи сучасним танцем баби Яги.

Отримання гуманітарної допомоги

Дата створення: 11:22 16.12.2016

Вдруге прибула гуманітарна допомога від громадської організації «Гуманітарна допомога дитячим будинкам в Україні «Bokerner Clique» (Німеччина) у Смолигівську громаду. Делегація з десяти осіб відвідала ДНЗ "Казку" та Смолигівську ЗОШ І-ІІ ступеня. Німецькі гості приємно вражені концертом, який підготували дітки садочка.

Вперше у Смолигівській громаді провели "Вчитель року"

Дата створення: 15:26 15.12.2016

З 9  по 12 грудня  в школах Смолигівської сільської ради було проведено конкурс «Вчитель року » у номінаціях «Початкове навчання» та «Біологія». Боярчук Л.В., вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Хорохорин, провела урок природознавства у 3 класі ЗОШ І-ІІ ступеня с.Смолигів.

День працівників сільського господарства

Дата створення: 13:48 15.12.2016

День працівників сільського господарства 20 листопада в будинку культури села Сарнівка святкували жителі Смолигівської ОТГ, люди які знають справжню ціну хліба та невтомну працю хлібороба. Це свято усіх хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих справ, це свято дбайливих господарів незалежно від форм власності та господарювання.

Семінар щодо розробки стратегії розвитку території в рамках Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - CBA Project

Дата створення: 18:42 02.12.2016

У чотирьох об'єднаних громадох Волинської області відбулись семінари щодо розробки стратегій розвитку територій в рамках Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - CBA Project, які провела Оксана Гузь. Дуже цікавий досвід, коли до цього важливого процесу долучені навіть школярі Смолигівської ЗОШ І-ІІ ступеня! Намагались знайти унікальний шлях для  громади та спланувати його маленькими кроками для того, щоб стратегія була жива.

Юні жителі громади

Дата створення: 18:12 02.12.2016

Зима привітала снігом наймолодших жителів Смолигівської громади.

Гурток автомоделювання

Дата створення: 16:34 02.12.2016

Дитячої радості не було меж… Закуплено обладнання на гурток автомоделювання Смолигівській ЗОШ І-ІІ ст., який проводить вчитель Добош В.М. Зроблені перші кроки виконання проекту «Розвинена особистість». ГО «Крило надії» керівник якої Гончарук Я.О., разом з батьківським комітетом зібрала необхідні кошти на закупівлю обладнання, ще значну частину коштів отримано від німецького спонсора.

Гуманітарна допомога від «Bokerner Clique»

Дата створення: 11:01 21.10.2016

Ранішній холодний дощ 4 жовтня 2016 року привітав німецьких гостей. Делегація з дванадцяти осіб прибула в село Смолигів        разом з гуманітарною допомогою від громадської організації «Гуманітарна допомога дитячим будинкам в Україні «Bokerner Clique» (Німеччина).